دانلود Maxon CINEMA 4D Studio R26.107
سینما 4 بعدی این بهترین پیشنهادی است که Maxon می تواند به هنرمندانی که گرافیک های کامپیوتری سه بعدی ایجاد می کنند ارائه دهد.
اگر می خواهید از طریق کامپیوتر تصاویر سه بعدی و اشکال و اشیاء پیشرفته بسازید، اما دستتان خالی است و هیچ راهنمایی در این زمینه ندارید، Cinema 4D بهترین انتخاب خواهد بود.
با استفاده از Maxon Cinema 4D تمامی قابلیت های نرم افزارهای دیگر را برای ساخت اجسام سه بعدی در اختیار خواهید داشت و با موتور فیزیک این نرم افزار می توانید نتیجه خود را به صورت گرید رندر کنید تا در زمان ایجاد افکت نهایی صرفه جویی شود.

ویژگی های نرم افزار Maxon CINEMA 4D Studio:

مدل سازی: CINEMA 4D می تواند از فرمت های خروجی بسیاری از نرم افزارهای طراحی سه بعدی به عنوان ورودی برای ایجاد تصاویر خام برای مدل سازی استفاده کند. با استفاده از ابزارهای پیشرفته CINEMA 4D قادر خواهید بود مدل های خود را با استفاده از پارامترهای ورودی ایجاد در کوتاه ترین زمان ممکن و به ساده ترین شکل ممکن ترسیم و اصلاح کنید.
متریال و بافت: با استفاده از CINEMA 4D قادر خواهید بود بافت مورد نظر را بر روی اشکال ایجاد شده تنظیم کنید یا مواد تشکیل دهنده آن را مشخص کنید. با CINEMA 4D، متریال استفاده شده قابل تشخیص خواهد بود. به عنوان مثال، یک آجر مواد خاص خود را دارد و یک تکه چوب شبیه مواد چوبی خواهد بود.
انیمیشن: وقتی صحبت از انیمیشن به میان می آید، CINEMA 4D ابزارهای قدرتمندی را در اختیار شما قرار می دهد که نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت. CINEMA 4D به سادگی ابزارهای عملی را ارائه می دهد که هر نرم افزار انیمیشن سه بعدی ارائه می کند.
حرکت و رندر نهایی: CINEMA 4D طیف گسترده ای از ابزارهای نورپردازی و سایه زنی را برای روشن کردن اجسام در اختیار اپراتور جعبه رندر فراهم می کند. موتور رندر نرم افزاری نیست، از تمام توان پردازنده مرکزی و تمام هسته های کارت گرافیک استفاده می کند تا دقیق ترین و با کیفیت ترین تصاویر را به کاربر ارائه دهد.

دانلود Maxon CINEMA 4D Studio:
  • کلمه عبور:www.p30world.com


  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند قسمتی کامل (همه قسمت ها) را دانلود کرده و در کنار هم قرار دهید، سپس همه را انتخاب کنید، کلیک راست کرده و گزینه استخراج را بزنید.
  • برای باز کردن فایل های RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا Winzip استفاده کنید
  • برای کار با تصاویر و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا UltraISO استفاده کنید
  • بحث در مورد این نرم افزار در انجمن های اختصاصی PC World
  • در صورت مشاهده لینک های خراب لطفا در قسمت نظرات گزارش دهید
  • با عضویت در خبرنامه، جدیدترین نرم افزارها و مطالب را به ایمیل خود تحویل می گیرید.دیدگاهتان را بنویسید