دانلود Navicat Data Modeler 3.2
Navicat Data Modeler را دانلود کنید

Navicat Data Modeler این یک نرم افزار طراحی پایگاه داده قدرتمند است که به کاربران در ساخت مدل های اطلاعات فیزیکی و منطقی کمک می کند. این نرم افزار به طور کامل از پایگاه های داده مختلف از جمله MySQL، Oracle، SQL Server، PostgreSQL و SQLite پشتیبانی می کند. این به کاربران امکان می دهد ساختارهای پایگاه داده را به صورت بصری طراحی کنند، مهندسی معکوس یا رو به جلو را انجام دهند، مدل ها را از منابع داده ODBC وارد کنند، مجموعه های SQL/DDL را تولید کنند و مدل ها را به فایل ها صادر کنند، چاپ کنند و موارد دیگر.

لیست پایگاه های داده پشتیبانی شده توسط Navicat Data Modeler:

MySQL 3.21 یا بالاتر.
SQL Server 2000 یا بالاتر یا SQL Azure.
اوراکل 8.1 یا بالاتر
PostgreSQL 7.3 یا بالاتر.
SQLite 2 و 3.

ویژگی های نرم افزار Navicat Data Modeler:

مهندسی معکوس: مهندسی معکوس یکی از ویژگی های کلیدی Navicat Data Modeler است. این تابع به شما اجازه می دهد تا ساختارهای پایگاه داده موجود را بارگذاری کنید و یک نمودار ER جدید ایجاد کنید.
مقایسه و همگام سازی: همگام سازی پایگاه داده گزینه ای است که تصویر کاملی از تفاوت های بین پایگاه های داده را به شما ارائه می دهد. پس از مقایسه پایگاه‌های داده، می‌توانید تفاوت‌ها را ببینید و اسکریپت همگام‌سازی لازم را برای به‌روزرسانی پایگاه داده هدف ایجاد کنید.
ایجاد کد SQL: نرم افزار Navicat Data Modeler نه تنها ابزاری برای ایجاد نمودارهای ER و طراحی پایگاه داده است، بلکه ویژگی ذخیره SQL آن به شما اجازه می دهد تا کنترل کامل بر اسکریپت SQL نهایی، ایجاد بخش های جداگانه مدل، ایجاد قوانینی برای دقت مرجع داشته باشید. و غیره نیز می دهد این ویژگی می تواند صدها ساعت در وقت شما صرفه جویی کند.
ابزارهای طراحی استاندارد: صفحه‌بندی خودکار، افزودن رئوس، لایه‌ها، عکس‌ها و یادداشت‌ها/برچسب‌ها، اشیاء طرح‌بندی/خط، گزینه‌های تکرار و لغو نامحدود و موارد دیگر.
یک فیلتر جستجو برای محدود کردن لیست جداول نمایش داده شده در نرم افزار.

دانلود Navicat Data Modeler:
  • کلمه عبور:www.p30world.com


  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند قسمتی کامل (همه قسمت ها) را دانلود کرده و در کنار هم قرار دهید، سپس همه را انتخاب کنید، کلیک راست کرده و گزینه استخراج را بزنید.
  • برای باز کردن فایل های RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا Winzip استفاده کنید
  • برای کار با تصاویر و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا UltraISO استفاده کنید
  • بحث در مورد این نرم افزار در انجمن های اختصاصی PC World
  • در صورت مشاهده لینک های خراب لطفا در قسمت نظرات گزارش دهید
  • با عضویت در خبرنامه، آخرین نرم افزارها و مطالب را به ایمیل خود تحویل می گیرید.دیدگاهتان را بنویسید