دانلود ProDAD Mercalli Standalone V6 SAL 6.0.615.1
ویدیوهای شما دیگر نمی لرزند! ProDAD Mercalli مستقل این افزونه ای است که به شما کمک می کند لرزش های ویدیو را حذف کنید و یک ویدیو یا کلیپ بسیار حرفه ای داشته باشید.این افزونه ربطی به سرعت تکان دادن دست شما ندارد و با قابلیت هایی که دارد هرگونه لرزش را از ویدیو حذف می کند.این نرم افزار همچنین حذف می کند. اثرات ناشی از ارتعاشات دست شما. گاهی دیده اید که بخشی از تصویر با رنگ های اضافی یا اتفاقات دیگری که حاصل لرزش دست اپراتور است ایجاد می شود، این نرم افزار با ابزارهای حرفه ای خود اثرات این تکان را به حداقل می رساند.

این نرم افزار با ابزارهای ویژه به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی و به آرامی در هنگام عکاسی زوم کنید و با افکت هایی که دوست دارید، از نزدیک و از دور عکس بگیرید. نرم افزار ProDAD Mercalli Standalone نیز ویدئوهای سه بعدی را تصحیح و ویرایش می کند. یکی از برجسته ترین ویژگی های نرم افزار را دارد.

امکان تنظیم صحنه های ایمن به گونه ای که بهترین تصویر را از ویدیوهای خود داشته باشید از دیگر ویژگی های نرم افزار است که امکان افزودن افکت های بسیار جذاب به فیلم در هنگام زوم را فراهم می کند.

این افزونه بر روی نرم افزارهای زیر قابل نصب و پشتیبانی است:

Adobe Premiere Pro CSx, CC, CC 2014
Adobe After Effects CSx, CC, CC 2014
Adobe Premiere Elements 1.0…10.0
Corel VideoStudio Pro X4، X5، X6، X7
سونی وگاس پرو 9، 10، 11، 12
Avid MediaComposer 5.5، 6.0، 6.5، 7
GV Edius 5،6، 6.5، 7
MAGIX Video Pro X2، X3، X4، X5، X6
MAGIX Movie Edit Pro 17

در این نسخه از افزونه سعی شده است که تغییرات و ویرایش هایی که در ویدیو انجام می دهید تاثیر خاصی بر شخصیت و کل فیلم نداشته باشد و این یعنی کیفیت بی نظیری که این افزونه به شما می دهد.

این افزونه همچنین قابلیت فوق العاده ای در تنظیم خودکار گزینه های مورد نیاز برای ویدیو دارد! اگر یک ویدیو را چندین بار با این نرم افزار ویرایش کنید، نرم افزار دفعه بعد گزینه های خاصی را به شما ارائه می دهد! این منحصر به فرد است، آن را امتحان کنید.
  • کلمه عبور:www.p30world.com


  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند قسمتی کامل (همه قسمت ها) را دانلود کرده و در کنار هم قرار دهید، سپس همه را انتخاب کنید، کلیک راست کرده و گزینه استخراج را بزنید.
  • برای باز کردن فایل های RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا Winzip استفاده کنید
  • برای کار با تصاویر و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا UltraISO استفاده کنید
  • بحث در مورد این نرم افزار در انجمن های اختصاصی PC World
  • در صورت مشاهده لینک های خراب لطفا در قسمت نظرات گزارش دهید
  • با عضویت در خبرنامه، آخرین نرم افزارها و مطالب را به ایمیل خود تحویل می گیرید.دیدگاهتان را بنویسید