دانلود Recuva Technician 1.53.2083 – نرم افزار بازیابی اطلاعات
Recuva این نرم افزار قدرتمند در زمینه بازیابی فایل های سیستمی از دست رفته و پاک شده می باشد. این نرم افزار در صورت استفاده بلافاصله پس از بروز مشکل، این قابلیت را دارد که 100% اطلاعات را به شما برگرداند.الگوریتم اسکن عمیق طراحی شده برای این نرم افزار نیز قدرت بازیابی فایل هایی را که در دفعات قبل از دست داده اید را به شما می دهد. تفاوت این بخش با سایر بخش ها در زمان اسکن و بازیابی آن است. قبل از استفاده و شروع اسکن این نرم افزار نرم افزار می توانید دسته بندی مورد نظر خود مانند عکس، فیلم، موسیقی یا هر فرمت دیگری را مشخص کنید.

ویژگی های نرم افزار Recuva:

بازیابی فایل های پاک شده: Recuva می تواند فایل هایی را که به طور تصادفی از رایانه، دستگاه USB، دوربین، آی پاد و موارد دیگر حذف کرده اید بازیابی کند.
بازیابی فایل ها از دیسک های فرمت شده یا آسیب دیده: حتی زمانی که دستگاه شما فرمت شده است، Recuva همچنان می تواند فایل ها را از آن بازیابی کند.
بازیابی ایمیل های حذف شده: آیا ایمیل های خود را از سطل بازیافت پاک کرده اید، اما دوباره به آنها نیاز دارید؟ Recuva می تواند با پشتیبانی کامل از Microsoft Outlook Express، Mozilla Thunderbird یا Windows Live Mail این ایمیل ها را برای شما بازیابی کند.
بازیابی موسیقی حذف شده از آی پاد: نرم افزار Recuva می تواند موسیقی هایی را که از پخش کننده MP3 یا iPod خود حذف کرده اید بازیابی کند.
بازیابی اسناد ذخیره نشده Word: نرم افزار Word شما خراب شد و فراموش کردید یک سند مهم را ذخیره کنید؟ Recuva می تواند به طور هوشمند این اسناد Word را از فایل های موقت خود بازیابی کند!
Quick Start Wizard: اگر می خواهید به سرعت تمامی فایل های خود را بدون نیاز به تنظیمات مختلف بازیابی کنید، این نرم افزار Wizard پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.
اسکن عمیق: Recuva می تواند اکثر فایل ها را در مدت زمان بسیار کوتاهی شناسایی کند. همچنین می توانید با اسکن عمیق نتایج بیشتری دریافت کنید
برای محافظت از فایل های پاک شده، فایل ها را به صورت ایمن و دائمی حذف کنید
پشتیبانی کامل از ویندوز پلاس 37 زبان دنیا

دانلود Recuva:
  • کلمه عبور:www.p30world.com


  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار مدیریت دانلود استفاده کنید
  • فایل های کامل را در چند قسمت (همه قسمت ها) دانلود کرده و در کنار هم قرار دهید و سپس همه را انتخاب کرده و راست کلیک کرده و Extract را بزنید.
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا Winzip استفاده کنید
  • برای کار با تصاویر و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO استفاده کنید
  • درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی PC World بحث کنید
  • در صورت مشاهده لینک های نادرست، آنها را در قسمت نظرات ارسال کنید
  • با عضویت در خبرنامه جدیدترین نرم افزارها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید.دیدگاهتان را بنویسید