دانلود Sony Catalyst Preview/Prepare Package 2022.1
بررسی/آماده سازی بسته کاتالیست سونی مجموعه قدرتمند دیگر سونی است که شامل دو تب مجزا به نام‌های Catalyst Prepare و Catalyst Browse است که در زمینه مشاهده و مدیریت فایل‌های تصویری فعال هستند. تب Software View به شما این امکان را می دهد که فایل های تصویری خود را به خوبی مدیریت کنید و اطلاعات مهمی را که فایل های تصویری در خود دارند مشاهده کنید. نمایش جزئیات بیشتر درباره فایل‌های تصویری و ابرداده‌های مرتبط معمولاً برای هر کاربر مهم نیست، اما افرادی که می‌خواهند فایل‌های خود را سازماندهی کنند، بدون شک این اطلاعات مفید خواهند بود. از این بخش می توانید به عنوان نمایشگر فایل های ویدئویی یا به اصطلاح پخش کننده ویدئو استفاده کنید.
یکی دیگر از قسمت های این مجموعه آماده سازی نام دارد که می توانید از آن به عنوان همراه و کمک کننده استفاده کنید. شناسایی فایل‌های ویدئویی برای انتقال از ویژگی‌های اصلی این بخش محسوب می‌شود که می‌توانید فایل‌های ویدئویی خود را از دوربین یا سایر اتصالات جداگانه مانند دک یا کارت‌خوان در سیستم وارد کنید. در این میان سرعت و سادگی کار بالا را خواهید دید. امکان پشتیبان گیری از فایل های ویدئویی و ذخیره آن ها در مسیرهای دلخواه به شما این امکان را می دهد که یک نسخه پشتیبان از اطلاعات مهمی که در سیستم دارید داشته باشید. همچنین یکی دیگر از قابلیت های تب Preparation امکان تغییر تنظیمات مربوط به کانال های رنگی و صوتی است. شما می توانید فایل های ویدئویی را در سرویس ابری ویدئویی سونی به نام سرویس ابری ویدئو سونی آپلود کنید.

دانلود سونی کاتالیست پیش نمایش/پکیج آماده سازی:
  • کلمه عبور:www.p30world.com


  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند قسمتی کامل (همه قسمت ها) را دانلود کرده و در کنار هم قرار دهید، سپس همه را انتخاب کنید، کلیک راست کرده و گزینه استخراج را بزنید.
  • برای باز کردن فایل های RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا Winzip استفاده کنید
  • برای کار با تصاویر و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا UltraISO استفاده کنید
  • بحث در مورد این نرم افزار در انجمن های اختصاصی PC World
  • در صورت مشاهده لینک های خراب لطفا در قسمت نظرات گزارش دهید
  • با عضویت در خبرنامه، جدیدترین نرم افزارها و مطالب را به ایمیل خود تحویل می گیرید.دیدگاهتان را بنویسید