درآمد 24 میلیون دلاری Diablo Immortal در 2 هفته اول اکران


با وجود تمام واکنش های منفی، Diablo Immortal توانست در دو هفته اول اکران خود 24.3 میلیون دلار درآمد کسب کند.

بی دلیل نیست که بگوییم Diablo Immortal مورد استقبال همه طرفداران قرار نگرفت. پرداخت ها در اپلیکیشن این بازی نقش آفرینی پر اکشن باعث نارضایتی بازیکنان شده است، لوت باکس های محصول در بلژیک و هلند متوقف شده اند و نقدهای منفی این اسپین آف رایگان نگرانی هایی را در مورد نسخه بعدی Diablo ایجاد کرده است. اما بلیزارد قول داده است که روش درآمدزایی Diablo 4 متفاوت خواهد بود.

با این حال، هیچ کدام از اینها مانع از کسب درآمد Diablo Immortal نشد. طبق گزارش GameDev Reports، Diablo Immortal در دو هفته اول انتشار خود 24.3 میلیون دلار درآمد کسب کرد. همچنین طبق گزارش Appmagic، تعداد دانلود این بازی از مرز 8 میلیون عبور کرده است. البته نسخه پی سی بازی که در حال حاضر در مرحله بتا قرار دارد در این آمار گنجانده نشده است.

در مقام مقایسه، پردرآمدترین بازی بلیزارد، Hearthstone، ماه گذشته تنها 5 میلیون دلار فروش داشت. Diablo Immortal در جریان رویداد بلیزارد در سال 2018 رونمایی شد و رویدادهای آن بین رویدادهای Diablo 2 و Diablo 3 رخ می دهد. این بازی از یک مدل درآمدزایی درون برنامه ای استفاده می کند که تحویل را در برخی کشورها دشوار می کند. اخیراً اعلام شد که بازیکنان باید 110000 دلار برای ارتقاء کامل یک هیرو در Diablo Immortal هزینه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید