دومین بسته الحاقی Forza Horizon 5 در حال توسعه است


با اعلام رسمی استودیو Playground، دومین بسته الحاقی Forza Horizon 5 ساخته شده و اطلاعات مربوط به ابتدای سال است. در سال 2023 منتشر خواهد شد.

Forza Horizon 5 یکی از آن آثاری است که بازیکنان از آن سیر نمی شوند. با این حال، اگر شما آن را بی پایان تجربه کرده اید و محتوای آن تمام می شود، منتظر محتوای جدید هستید. با انتشار Hot Wheels، اولین بسط این بازی مسابقه ای جهان باز، محتوای جدیدی منتشر شد و خوشبختانه محتوای جدید بیشتری در راه است.

در آخرین قسمت از ماهنامه Forza، استودیوی Playground سازنده Forza Horizon 5 تایید کرد که در حال کار بر روی DLC دوم این بازی است. اگرچه اطلاعات در مورد این بسته الحاقی هنوز محدود است، اما استودیوی توسعه دهنده در ابتدای سال وعده داده است 2023 برای به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر در مورد آن با طرفداران. در جریان این جریان گفته شد:

“ما سخت در حال کار بر روی دومین بسته الحاقی Forza Horizon 5 هستیم. می توانید انتظار داشته باشید که در اوایل سال 2023 آن را ببینید. ما اطلاعات بیشتری را پس از شروع سال جدید به اشتراک خواهیم گذاشت.”

جدید نگه داشتن بازی با انتشار دو بسته الحاقی عظیم در کنار چندین بسته الحاقی کوچکتر، روند کلی سری Forza Horizon است و برای نسخه پنجم این کار غیرعادی نیست. در ماه ژوئن اعلام شد که تعداد بازیکنان این اثر از مرز 20 میلیون نفر گذشت و در هفته های اول انتشار بسته الحاقی Hot Wheels، تعداد بازیکنان به بیش از یک میلیون نفر رسید.

Forza Horizon 5 هم‌اکنون بر روی Xbox Series X در دسترس است. می‌توان آن را روی Xbox Series S، Xbox One و PC تجربه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید