دوچرخه برقی پورشه; طراحی هوشمند و تکنولوژی مدرن!


با توجه به اینکه صنعت دوچرخه برقی در دنیا رو به رشد است، پورشه نیز تصمیم دارد وارد این عرصه شود و به زودی شاهد عرضه دوچرخه های برقی پورشه خواهیم بود.

شرکت محبوب و موفق پورشه پیش از این برای حضور در بازار دوچرخه های برقی ابراز تمایل کرده بود و اعلام کرده بود که تعهد جدی به این بازار دارد و تصمیم دارد فعالیت های خود را در آن گسترش دهد.

نوامبر تتر

در همین راستا این شرکت آلمانی با پونوک که در زمینه تولید دوچرخه برقی فعال است وارد همکاری شد و یان بکر را به عنوان مدیر شرکت Porsche eBike Performance GmbH منصوب کرد.

بیشتر بخوانید: ورود خودروهای الکتریکی به مسابقات رالی ناسکار؛ نسکار هم برقی شد!

دوچرخه های برقی پورشه

دوچرخه برقی پورشه;  طراحی هوشمند و تکنولوژی مدرن!

دو شرکت پورشه و پونوک پروژه های مشترکی را توسعه خواهند داد که در آن نیروی محرکه برقی دوچرخه ها توسط پورشه تامین می شود. به عبارت ساده، موتورهای الکتریکی و پلت فرم نرم افزاری توسط این خودروساز آلمانی ارائه خواهد شد.

پورشه رسما اعلام کرد که قصد دارد درایوهای قدرتمند و جدیدی را برای نسل جدید دوچرخه های برقی توسعه دهد. البته پورشه نمی‌خواهد در این زمینه انحصاری باشد و گفته است که این سیستم‌ها به صورت مستقل استفاده می‌شوند و می‌توان آن‌ها را به برندهای دیگر دوچرخه فروخت.

دوچرخه برقی پورشه;  طراحی هوشمند و تکنولوژی مدرن!

برند P2 یکی از مهم ترین برندهای دوچرخه برقی در جهان است که به نظر می رسد این روزها محبوب ترین معرفی سیستم محرکه جدید پورشه باشد. این برند که اکنون در حال آماده سازی نسل جدیدی از دوچرخه ها برای معرفی در سال 2025 است، توسط Moritz Failenschmid از Focus Bikes مدیریت می شود.

لازم به ذکر است که پورشه در ژوئن گذشته از سرمایه گذاری در چند شرکت تولید کننده دوچرخه برقی از جمله Fazua خبر داده بود. طی این سرمایه گذاری ها، این خودروساز آلمانی سهام خود در برند آلمانی Fazua را از 20 به 100 درصد رساند و با خرید کامل این شرکت، اکنون به فکر توسعه بخش دوچرخه های برقی خود است.

دوچرخه برقی پورشه;  طراحی هوشمند و تکنولوژی مدرن!

لوتز مسچک، مدیر مالی و عضو هیئت مدیره پورشه، اخیراً در گفتگویی درباره پروژه دوچرخه برقی پورشه تاکید کرده است که طراحی هوشمند، فناوری پیشرفته و عملکرد عالی از ویژگی های همه محصولات پورشه است و این عوامل در دوچرخه های برقی این شرکت

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد دوچرخه های برقی پورشه چیست؟ او نظرات خود را با تکراتو در بخش نظرات به اشتراک گذاشت اخبار فناوری با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید