رئیس جدید دی سی فیلمز انتخاب شد: جیمز گان


جیمز گان کارگردان فیلم های «جوخه انتحار» و «نگهبانان کهکشان» به همراه پیتر سافرون به عنوان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره استودیو دی سی معرفی شدند.

جیمز گانکارگردان مجموعه فیلم Guardians of the Galaxy و فیلم 2021 Suicide Squad، اکنون قرار است بر تولید فیلم های مختلف در دنیای سینمایی دی سی نظارت کند.

از زمان برادران وارنر و دیسکاوری با همکاری برادران وارنر. Discovery ایجاد کرد، با توجه به تغییرات گسترده در تیم مدیریت، مشخص بود که آینده DC دستخوش تغییرات اساسی خواهد شد. حال بر اساس آخرین اخبار سینما و تلویزیون می دانیم که از این پس ساخت فیلم، انیمیشن و آثار تلویزیونی بر اساس کمیک های دی سی توسط استودیو دی سی در کمپانی برادران وارنر انجام می شود. کشف؛ قسمت جدیدی که جیمز گان و پیتر سفر می کند به عنوان رئیس هیئت مدیره و دو مدیر اجرایی معرفی شدند.

سفران و گان مستقیم به دیوید زاسلاومدیرعامل و رئیس شرکت برادران وارنر. Discovery گزارش خواهد داد. استودیو دی سی در واقع به عنوان جایگزینی برای فیلم های دی سی شکل گرفت.

روتوش 2 در جوخه انتحار جیمز گان در دنیایی از موش ها

این تغییر عمده در دی سی پس از ماه ها تلاش زسلاو برای یافتن مدیر جدید برای این دپارتمان صورت می گیرد. زسلاو به دنبال کسی بود که کمابیش همین کار را برای تولیدات سینمایی و تلویزیونی بر اساس کمیک های دی سی انجام دهد. کوین فایگه در استودیو مارول، او این کار را برای دیزنی انجام می دهد. با این حال، از آنجایی که معمولاً چنین مشاغلی به تهیه کنندگان و کارگردانان موفق هالیوود پیشنهاد می شود، کمتر کسی انتظار داشت که این سمت به یک کارگردان مشهور و محبوب برسد.

والتر هامادا رئیس سابق دی سی فیلمز، برادران وارنر را ترک کرد. کشف هفته گذشته

دیدگاهتان را بنویسید