رابطه جنسی با کنه پوست شما را زیبا می کند!


تحقیقات محققان در مورد جنسیت مایت ها روی پوست صورت، آنها را به این نتیجه رسانده است که جنسیت مایت ها باعث زیبایی پوست شما می شود.

محققان دانشگاه ریدینگ انگلستان دریافته اند که انواع خاصی از کنه ها هر شب با پوست صورت انسان ترکیب می شوند که به تمیز نگه داشتن منافذ زیر پوست کمک می کند. اما جفت گیری کنه ها چگونه به زیبایی پوست صورت منجر می شود؟

آقای بلیط

بیشتر بخوانید: شیوع آبله میمون؛ WHO یک جلسه اضطراری برگزار کرد

کنه های جنسی و زیبایی پوست

اگر پوست صورتتان برایتان مهم است، احتمالا استفاده از انواع کرم ها و کرم های لایه بردار، مرطوب کننده ها یا مواردی از این دست را تجربه کرده اید. اما در مورد کنه هایی که منافذی که همیشه روی پوست صورت ما جفت می شوند را تمیز می کنند، چه می دانید؟

جنسیت کنه

اول از همه، برای از بین بردن کنه ها نیازی به شستن صورت شما نداریم. زیرا این کنه ها به قدری به عمق پوست ما نفوذ کرده اند که هرگز با شستشو پاک نمی شوند.

تحقیقات نشان می دهد که بیش از 90 درصد افراد میزبان این نوع کنه ها هستند و این کنه ها عمدتاً از بدو تولد و اوایل کودکی به نوزادان منتقل می شوند. نکته مهم، به گفته دکتر آلخاندرا پروتی، یکی از اعضای تیم تحقیقاتی، این کنه های 0.3 میلی متری به هیچ وجه به ما آسیب نمی رسانند.

دکتر پروتی معتقد است که باید از داشتن چنین دوستان صمیمی خوشحال باشیم زیرا آنها پوست ما را تمیز می کنند و آن را کاملا صاف نگه می دارند.

این مطالعه نشان می‌دهد که کنه‌های مورد بحث فقط در شب فعال هستند و زمانی که ما راحت می‌خوابیم، کنه‌ها در منافذ و عمق پوست ما تکثیر می‌شوند.

جنسیت کنه

البته باید به این نکته نیز توجه داشت که با وابستگی روزافزون کنه ها به انسان در اثر تولیدمثل، زمان حفاظت ژنتیکی این کنه ها به مرور زمان به پایان می رسد تا جایی که این کنه ها در معرض خطر انقراض قرار می گیرند.

یکی از محققین معتقد است که این کنه ها به طور مستقیم بر سلامت پوست تاثیر می گذارند و در نتیجه در صورت از دست دادن آنها ممکن است با مشکلات پوستی مواجه شویم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد وجود و جنسیت مایت روی پوست صورت چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید همانند سازی عنوان.

دیدگاهتان را بنویسید