رامبد جوان با فصل هشتم «خندوانه» خداحافظی کرد.به گزارش گروه فرهنگ ایسکانیوز، رامبد جوان با انتشار پستی درباره پایان فصل هشتم «خندوانه» که آخرین قسمت آن شب گذشته پخش شد، از پایان فصل هشتم این برنامه با قسمت 922 خبر داد.

ادامه مطلب

این جوان در بخشی از متن خود گفت:

در فصل هشتم مثل تمام فصول گذشته در لحظات سخت و تلخ سعی کردیم سهم شادی را برای شما افزایش دهیم. علیرغم همه مشکلات اقتصادی، گرانی ها، سختی ها و با اندوهی که داشتیم از اخبار، حوادث، حوادث، بلایا، تغییر کیفیت زندگی مردم و … گرفته تا همه شوک هایی که از نقاط مختلف وارد می شد، چگونه می توان مزه کرد. از زهر عزاداری کلانشهر و از دست دادن هموطنانمان در حوادث چه بلاهایی برای محیط زیست و حیوانات و غیره ایجاد شد همه ما را گرفتار کرد. این سخت ترین کار بود. تا تو را بخنداند

بنابراین هر بار تمام غم ها، رنج ها و عصبانیت هایمان را پشت درهای استودیو گذاشتیم تا هیچ کدام باعث نشود که فراموش کنیم چرا اینجا جمع شده ایم تا بخندیم. چقدر موفق بوده ایم؟ چقدر کار کردیم؟ نمی دانیم چه مدت با ما بودید یا چه مدت ممکن بود. حتی نمیدانی چند بار “زور” شدیم و چند بار آرزوهایمان برآورده نشد و…!

اما مهم این است که هدف ما فقط شادی و رضایت شما مردم ایران بود. ما مدام به این هدف می بالیم و این افتخار ماست. برای شادی شما تقریبا هزار قسمت از برنامه های سخت تهیه کنید.

آینده چه خواهد شد؟ ما نمی دانیم! چاره ای جز امید و امید نداریم و مشتاق دیدار شما خواهیم بود. عیب های ما را ببخش و عذرخواهی ما را بپذیر.

رامبد جوان در متنی هیچ خبری از بازگشت فصل جدید نداد اما برای دیدار با مخاطبانش ابراز امیدواری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید