راهنمای خرید منسوجات + لیست قیمت


بسیاری از استارت آپ ها به خصوص در حوزه نساجی و بافندگی با چالش های زیادی در خرید این تجهیزات مواجه هستند. آنها می خواهند بدانند …

بسیاری از استارت آپ ها به خصوص در حوزه نساجی و بافندگی با چالش های زیادی در خرید این تجهیزات مواجه هستند. می خواهید بدانید این تجهیزات را از کجا می توان تهیه کرد؟ چه برندهای داخلی و خارجی ارائه می شود و قیمت آن چقدر است؟

در این مقاله با معرفی پرکاربردترین دستگاه های نساجی و بافندگی برای راه اندازی مشاغل خانگی به این سوالات پاسخ می دهیم.

خرید دستگاه بافندگی

دستگاه جوراب بافی یا دستگاه جوراب بافی نوعی دستگاه بافنده است و از دستگاه های نساجی و بافندگی که مخصوص تولید جوراب است ساخته می شود. دستگاه بافندگی قادر است از انواع نخ و الیاف برای تولید انواع جوراب در سایزهای مختلف استفاده کند.

یکی از مزیت های دستگاه بافندگی این است که کارکرد نسبتا آسانی دارد و یکی از بهترین فرصت ها برای درآمدزایی در منزل و ایجاد کارگاه های تولیدی کوچک در صنعت نساجی است. دستگاه جوراب بافی یا دستگاه جوراب سازی یکی از کاربردی ترین دستگاه های بافتنی است که برای تولید انواع جوراب با انواع نخ استفاده می شود. ماشین‌های بافندگی معمولاً به دو نوع اصلی در بین ماشین‌های نساجی و بافندگی تقسیم می‌شوند:

ماشین بافندگی مکانیکی

دستگاه بافندگی کامپیوتری

بسته به نیاز خود می توانید این دستگاه ها را از پلتفرم های معاملاتی B2B مانند ویترین نت خریداری کنید.

خرید دستگاه پرس حرارتی

دستگاه پرس حرارتی پارچه که به دستگاه چاپ پارچه نیز معروف است برای چاپ انواع عکس و لوگو بر روی تیشرت و سایر پارچه ها استفاده می شود. این دستگاه که در صنعت نساجی مورد استفاده قرار می گیرد با استفاده از چاپگر خود می تواند انواع طرح ها را چاپ کند و بر روی انواع پارچه چاپ کند.در سایزها و مدل های مختلف از جمله دستگاه چاپ پارچه خانگی می توان طرح های مختلف را روی انواع مختلف چاپ کرد. از پارچه های بادوام و با کیفیت

انواع دستگاه های نمادین را بخرید

چرخ خیاطی که به آن دستگاه نمازخانه یا دستگاه نماد صنعتی نیز می گویند در گروه چرخ خیاطی های صنعتی قرار می گیرد. دستگاه نماد برای انجام کارهای خاص در صنایع نساجی و بافندگی استفاده می شود. از دستگاه نماد برای کارهایی مانند دوخت طرح های زنانه، دوخت چشم و دور برند لباس، کار با اکسیر و دوخت انواع تک رنگ گلدوزی استفاده می شود.

خرید چرخ میاندوز

چرخ خیاطی میاندوز یکی از انواع چرخ خیاطی های صنعتی با کاربرد فراوان برای گلدوزی خالص و دوخت حرفه ای می باشد. چرخ خیاطی های صنعتی بر خلاف چرخ خیاطی های خانگی وزن بیشتری دارند و قیمت چرخ خیاطی میاندوز و سایر چرخ خیاطی های صنعتی بالاتر از چرخ خیاطی های خانگی معمولی است.

با مقایسه چرخ خیاطی های صنعتی با چرخ خیاطی های خانگی می توان گفت چرخ خیاطی های صنعتی دارای موتور بسیار قوی تر و سریع تری هستند و به همین ترتیب این نوع چرخ خیاطی ها کارایی بیشتری نسبت به چرخ خیاطی های خانگی دارند. در نتیجه می توان برای دوخت و تحویل هر لباسی سریعتر و بهتر کار کرد. البته کیفیت دوخت در چرخ خیاطی های صنعتی و همچنین چرخ خیاطی های خانگی تفاوتی با یکدیگر ندارند و تفاوت آنها در نوع کار و قدرت دستگاه است.

واردات و صادرات ماشین آلات نساجی

ماشین آلات تولید الیاف و نخ در نحوه استفاده از موادی مانند پنبه، پشم، کتان، ابریشم یا حتی مواد مصنوعی متفاوت است. به همین دلیل است که محصولات بهترین تولیدکنندگان ماشین آلات نساجی در کارخانه های معتبر نساجی حضور دارند تا بهترین کیفیت ممکن از الیاف و نخ های تولیدی را داشته باشند. ماشین آلات و ماشین آلات نساجی الیاف مختلف مانند پنبه / کتان / ابریشم / پشم / و انواع پارچه را پردازش و فرآوری می کنند و محصولات تولید می کنند.

ماشین های نساجی نیز فرآیند ریسندگی و بافندگی را انجام می دهند و نخ و مواد اولیه را به پارچه و تولید مورد نظر تبدیل می کنند.

هرکس سرمایه ای داشته باشد می تواند ماشین آلات نساجی را وارد و تمیز کند و به سود بالایی برسد. اما فردی در این راه موفق می شود که با تمام قوانین، نکات و مراحل انجام کار آشنا باشد. زیرا در بحث واردات ماشین آلات نساجی، داشتن اطلاعات در مورد تمام قسمت های کار مهم است. همچنین ممکن است برخی از دستگاه های این حوزه برای واحدهای تولیدی معافیت گمرکی دریافت کنند، مشروط بر اینکه ساخت داخل نباشند.

لیست قیمت ماشین آلات نساجی و بافندگی

ویترین نت یک وب سایت عمده فروشی آنلاین است که بستر مناسبی برای خرید و فروش ماشین آلات صنعتی نیز می باشد. این مجموعه هم از نظر بررسی کیفیت ماشین آلات و هم از نظر آگاهی از کیفیت و ارائه اطلاعات فنی به خریداران با تخصص هم در خدمت فروشندگان و هم خریداران می باشد. مشخصات فنی و قیمت انواع چرخ خیاطی صنعتی از جمله قیمت چرخ خیاطی نماد، قیمت چرخ خیاطی، چرخ جوراب بافی، چرخ خیاطی صنعتی و … را مشاهده می کنید. در سایت ویترین نت و برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان در زمینه خرید چرخ خیاطی صنعتی با شماره 02191001170 تماس بگیرید.

همچنین می توانید با مراجعه به این سایت ویترین نت در سایت VITRINNET.COM به قسمت RFQ بروید، مشخصات تجهیزات مورد نیاز خود را وارد کنید تا تامین کنندگان در صورت وجود با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید