راه اندازی دامنه های رمزنگاری 1 اینچی؛ صرافی غیرمتمرکز با Unstoppable Domains شریک شده است


صرافی غیرمتمرکز یک اینچی به لطف همکاری با UD، او پا به دنیای حوزه های رمزنگاری گذاشت. دامنه های رمزنگاری 1 اینچی آدرس های کیف پول را به نام های کاربر پسند تبدیل کنید.

پروتکل تبادل غیرمتمرکز یک اینچ با دامنه های Anstapil همکاری می کند. به لطف این همکاری، One Inch می تواند خدمات دامنه رقابتی را با ارز دیجیتال ارائه دهد.

گروه های هارون

بیشتر بخوانید: بهترین توکن های NFT کدامند؟

راه اندازی دامنه های رمزنگاری 1 اینچی

در 4 اکتبر، 1inch به طور رسمی همکاری خود را با Unstoppable Domains، ارائه دهنده دامنه های NFT اعلام کرد.

راه اندازی دامنه های رمزنگاری 1 اینچی این زنگ خطر را برای رقبایی مانند ENS به صدا در می آورد. بازار دامنه کریپتو در حال حاضر تحت تسلط سرویس دامنه اتریوم (ENS) است.

راه اندازی دامنه های رمزنگاری 1 اینچی؛  صرافی غیرمتمرکز با Unstoppable Domains شریک شده است

طبق این اطلاعیه، کاربران کیف پول One Inch اکنون می توانند آدرس های پیچیده را به نام های دامنه کاربر پسند تبدیل کنند. سرویس دامنه اتریوم با نام مستعار ENS، مانند One Inch، آدرس های کیف پول اتریوم را با نام دامنه طبقه بندی می کند.

ویژگی های دامنه های رمزنگاری 1 اینچی

Unstoppable با استخراج آدرس های کیف پول، دامنه های کاربر پسند ایجاد می کند. صاحبان این دامنه ها می توانند برای همیشه از مزایای یک دامنه اختصاصی بهره مند شوند. صاحبان دامنه ENS باید برای حفظ آدرس دامنه خود هزینه ای مکرر بپردازند.

از دیگر ویژگی های دامنه های Unstoppable می توان به امکان به دست آوردن آدرس های خاص با پسوندهای NFT، Wallet، Crypto، Bitcoin، Blockchain، 888 و DAO اشاره کرد. قیمت برخی از این دامنه ها به 10 هزار دلار می رسد.

یکی از بنیانگذاران شبکه One Inch Sergey Kunz گفت که تجربه کاربر، مسائل امنیتی و هویت همچنان مانع پذیرش انبوه وب 3 خواهد شد.

غیرقابل توقف ادعا می کند که تاکنون 2.6 میلیون آدرس دامنه را ثبت کرده است. این شرکت با 453 پلتفرم دیگر از جمله Trust Wallet، Coinbase، OpenSea، ShapeShift و مرورگر Brave یکپارچه شده است. سرویس ENS نیز حدود 2.17 میلیون دامنه ثبت شده دارد.

تحلیل قیمت توکن 1 اینچی

توکن اصلی پلتفرم DiFi One Inch در 24 ساعت گذشته 2.2 درصد افزایش قیمت داشته است. حالا هر واحد توکن 1 اینچی با قیمت 0.584 دلار معامله می شود. قیمت One Inch، مانند اکثر توکن‌های DeFi، در چند ماه گذشته نسبتاً ثابت مانده است.

توکن 1INCH در حال حاضر در 93٪ از اوج قیمت خود در اکتبر 2021 است. در آن زمان، هر واحد 1 اینچ حدود 8.65 دلار ارزش داشت.

توکن های ENS در موقعیت مشابهی قرار دارند. این توکن ها نیز 81 درصد از بالاترین رکورد خود در ماه نوامبر کاهش یافته اند. طبق داده‌های CoinGecko، توکن ENS با قیمت 15.77 دلار معامله می‌شود که 3.2 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد دامنه های رمزنگاری 1 اینچی چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری آن را به اشتراک بگذارید

منبع: cryptopotato

دیدگاهتان را بنویسید