رمزگذاری سرتاسر پیام‌های توییتر به زودی ارائه می‌شود


توانایی رمزگذاری سرتاسر پیام های توییتر مدت هاست که توسط این شرکت مورد بررسی قرار گرفته است و با توجه به کد اپلیکیشن توییتر به نظر می رسد باید آن را در قسمت DM ببینیم.

توسعه دهنده نام دارد “جین مانچون وانگ” در حالی که در صفحه شخصی خود توییت می کند، تصویری از کدهای برنامه توییتر منتشر شده، بررسی کدهای اپلیکیشن موبایل توییتر نشان می دهد که این شرکت در حال کار روی رمزگذاری سرتاسر پیام های توییتر است که به صورت دوطرفه برای پیام های خصوصی ارائه می شود. وانگ نوشت: توییتر رمزگذاری سرتاسر پیام‌های خصوصی را باز می‌گرداند و می‌توانید نشانه‌هایی از این ویژگی را در نسخه اندروید توییتر مشاهده کنید.

الون ماسک در پاسخ به توییت وانگ، او برای تایید این خبر یک ایموجی چشمک را منتشر کرد و در واقع به نظر می رسد که چنین ویژگی در کار است. رمزگذاری سرتاسر پیام های توییتر برنامه ای وجود داشت که در اوایل سال 2018 برای رمزگذاری پیام های خصوصی در توییتر راه اندازی شد، اما این ویژگی در نهایت تکمیل نشد. در حال حاضر به نظر می رسد که این شبکه اجتماعی به رهبری ماسک بالاخره تصمیم گرفته است که این قابلیت را در اسرع وقت پیاده سازی کند.

لازم به ذکر است پیام ها همچنین به عنوان یک ویژگی اصلی در برنامه جاه طلبانه ماسک برای توییتر گنجانده شده است و به شدت در حال پیگیری است.

بیشتر بخوانید: اخراج یک کارمند به دلیل انتقاد از ایلان ماسک؛ مالک جدید توییتر مخالفت را تحمل نمی کند!

برنامه‌ها را از ارائه رمزگذاری سرتاسر برای پیام‌های توییتر پنهان کنید

پیش از این، ماسک اعلام کرد که این تبدیل توییتر مانند یک برنامه فوق العاده چت می کنیم یکی از اهداف او تبدیل توییتر به اپلیکیشنی است که می تواند برای پیام رسانی، شبکه اجتماعی و پرداخت استفاده شود. با ارائه عملکرد رمزگذاری دو طرفه در این برنامه می توانید از توییتر همراه با برنامه هایی مانند واتساپ و علامت او قبول کرد که همه آنها از یک فناوری استفاده می کنند.

رمزگذاری سرتاسر پیام های توییتر

از زمان تکمیل فرآیند خرید توییتر، ثروتمندترین مرد جهان اراده قوی برای توسعه این اپلیکیشن نشان داده و سخت تلاش کرده تا تغییرات اساسی در شبکه اجتماعی ایجاد کند. برای این منظور، او ابتدا سرویس آبی توییتر را تغییر داد تا ماهانه 8 دلار از کاربران دریافت کند تیک آبی ارائه می کنیم اما با اعلام انتقادات و مشکلات این ویژگی، این سرویس خیلی زود قطع شد و انتظار می رود تغییراتی در آن ایجاد شود سرویس آبی از 8 دسامبر دوباره در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، ماسک اخیراً برنامه خود را برای اضافه کردن ویژگی های بانک مانند به توییتر اعلام کرده است.

لازم به ذکر است که ماسک اخیرا بسیاری از کارمندان توییتر همچنین اخراج کرده است علاوه بر چنین تعدیل‌های گسترده نیرو، او همچنین از طریق کانال‌های خصوصی با ادعای منتقدانی که با او مخالفت می‌کردند مقابله کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد توسعه ویژگی چیست؟ رمزگذاری سرتاسر پیام های توییتر چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید اخبار فناوری با تکراری دنبال می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید