رنگ بندی آیفون 14 فاش شد [+توان شارژ و حافظه]


تقریبا دو ماه تا عرضه نسل جدید گوشی های اپل باقی مانده است و این روزها شایعات مختلفی در مورد مشخصات و رنگ های آیفون 14 به گوش می رسد که حالا این شایعات از نوآوری های رنگ های آیفون 14 خبر می دهد.

نوامبر تتر

با توجه به سابقه درخشان شرکت اپل، انتظارات طرفداران از عملکرد این شرکت بیش از پیش افزایش یافته و به زودی شاهد عرضه نسل جدید گوشی های هوشمند این شرکت در بازارهای جهانی خواهیم بود. به تازگی تعدادی از منابع خبری صحت برخی شایعات پیرامون آیفون 14 را تایید کرده و اطلاعات جدیدی از آن منتشر کرده اند.

مشخصات و رنگ های آیفون 14

اخیرا یکی از مخاطبان شبکه اجتماعی توییتر با نام کاربری jioriku اطلاعاتی در مورد پردازنده، قابلیت جدید Always on Display و رنگ آیفون 14 منتشر کرده است.لازم به ذکر است که سال گذشته قبل از عرضه آیفون 13، Jioriku اخباری مبنی بر قابلیت بازگشایی قفل آیفون 13 تنها با اسکن چشم منتشر کرد و پس از عرضه این محصول، ویژگی مذکور طی یک آپدیت بزرگ به گوشی هوشمند آیفون 13 اضافه شد.

    اپل آیفون 14

حالا این کاربر توییتر پیش بینی رنگ آیفون 14 خود را اینگونه بیان کرده است: نسخه معمولی آیفون 14 در رنگ های سبز، بنفش، آبی، مشکی، سفید و قرمز و نسخه پرو در رنگ سبز عرضه خواهد شد. رنگ بنفش، نقره ای، طلایی و گرافیت.. علاوه بر Gioriko، سایر افشاگران نیز اضافه شدن رنگ بنفش به رنگ بندی آیفون 14 را تایید کرده اند.

همانطور که مشخص است، اپل در ابتدا قصد داشت از تیتانیوم برای ساخت قاب آیفون 14 استفاده کند، اما در نهایت از مواد استفاده شده در ساخت آیفون 13 استفاده کرد. این امکان وجود دارد که حافظه داخلی آیفون 14 نسبت به نسل قبلی بهبود نیابد. برای تراشه نسخه پرو آیفون جدید باید گفت که بایونیک A16 با استفاده از سیستم کنترل دما بهبود یافته عملکرد بهتری نسبت به سایر رقبا خواهد داشت. نسل جدید شارژرهای MagSafe نسبت به نسل قبلی بهبودهایی را شامل می شود. محفظه باتری این شارژرهای مغناطیسی بزرگتر و کمی سنگین تر از قبل خواهد بود.

در نهایت، ویژگی Always on Display را داریم که در مورد آن می‌توان گفت: AOD فقط ویجت‌ها را در صفحه قفل دنبال می‌کند و راهی برای جدا کردن آنها وجود ندارد. اپل در اینجا به دنبال تداوم است، بنابراین گزینه های مختلف پیچیده از صفحه قفل قابل مشاهده خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد رنگ بندی آیفون 14 چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تکراری به اشتراک بگذارید و اخبار فناوری با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید