رونمایی از بازی The Sims 5 با کد Project Rene


الکترونیک آرتز اعلام کرد که نسخه جدیدی از بازی The Sims با کد Project Rene در دست توسعه است.

در جریان رویداد Behind The Sims Summit، الکترونیک آرتز شروع کار بر روی نسخه جدیدی از بازی The Sims را که در حال حاضر با نام Project Rene شناخته می شود، اعلام کرد. لیندسی پیرسونمعاون نوآوری مجموعه، همراه با رونمایی از مدل های اولیه Sims 5، طیف وسیعی از گزینه های سفارشی سازی و ایجاد را به نمایش گذاشت. می‌توانید ویدیوی کامل رویداد اخیر EA را در کانال YouTube The Sims تماشا کنید.

ظاهراً Project Rene به بازیکنان این امکان را می دهد که نه تنها رنگ و طرح اشیاء را تغییر دهند، بلکه در شکل آنها نیز تغییراتی ایجاد کنند. از دیگر ویژگی های توسعه این بازی می توان به شخصی سازی خانه های سیمز از دستگاهی دیگر اشاره کرد. در نسخه آزمایشی بازی در رویداد Behind The Sims Summit، یکی از گیمرها با استفاده از تلفن همراه مبلمان خانه خود را تغییر داد و آن تغییرات به سرعت روی کامپیوتر اعمال شد.

تمامی ویژگی‌های The Sims 5 که در جریان پخش زنده اخیر به نمایش گذاشته شد، در مراحل اولیه توسعه هستند و بدون شک می‌توان انتظار تغییرات قابل توجهی در این نسخه در آینده داشت. لیندسی پیرسون اظهار داشت که با پیشرفت توسعه، جزئیات بیشتری درباره Project Rene برای طرفداران فاش خواهد شد. تیم سازنده همچنین در حال بررسی اجازه دسترسی به برخی از نسخه های بازی برای گروه کوچکی از بازیکنان است.

دیدگاهتان را بنویسید