رونمایی از نسل جدید هیوندای آزرا جذاب در مدل سال 2023.


هیوندای به تازگی نسل جدید (هفتم) خودروی گرنجر را معرفی کرده است که تغییرات طراحی قابل توجهی را نسبت به نسل قبل نشان می دهد. اگر نام گرنجر …

رونمایی از نسل جدید هیوندای آزرا جذاب در مدل سال 2023.رونمایی از نسل جدید هیوندای آزرا جذاب در مدل سال 2023.

هیوندای به تازگی نسل جدید (هفتم) خودروی گرنجر را معرفی کرده است که تغییرات طراحی قابل توجهی را نسبت به نسل قبل نشان می دهد. اگر با نام گرنجر آشنایی ندارید، لازم به ذکر است که این مدل در برخی بازارها (از جمله ایران) با نام آزرا به فروش می رسد.

در این مرحله هیچ مشخصات فنی خودرو ارائه نشده است. اما معدود تصاویر رسمی منتشر شده، طراحی بیرونی جسورانه هیوندای گرنجر 2023 را نشان می دهد. جلوی خودرو شبیه مینی ون هیوندای آستوریا آینده نگر است. یک نوار LED در تمام عرض جلو قرار دارد، در حالی که چراغ های اصلی زیر این نوار در گروه های جداگانه روی سپر در دو طرف جلوپنجره عظیم گرنجر نصب شده اند.

در نمای جانبی هیوندای گرنجر 2023، دستگیره‌های درها در صورت عدم استفاده همسطح با بدنه هستند. شیشه لاخی نیز به نسل اول گرنجر اشاره دارد که در سال 1986 معرفی شد.

هیوندای آزرا 2023

درهای عقب کشیده نشان می دهد که نسل جدید گرنجر دارای فاصله محوری افزایش یافته است تا فضای پای بیشتری را فراهم کند. فاصله بین دو محور نسل قبلی این خودرو برابر با 2885 میلی متر و طول کل خودرو برابر با 4990 میلی متر بوده است. از نظر اندازه، گرنجر جدید احتمالاً بین مدل های جنسیس G80 و Genesis G90 قرار می گیرد.

تغییرات در طراحی بیرونی نیز در قسمت عقب هیوندای گرنجر 2023 دیده می شود، با نوار نوری که در عرض قسمت عقب کشیده شده است، درست مانند جلوی خودرو. صندوق عقب خودرو با خمیدگی ملایم دوربین دید عقب را در مرکز و بالای حروف Granger قرار داده است.

به نظر می رسد هیوندای برای تمیز نگه داشتن خودرو، نوک اگزوز را زیر سپر مخفی کرده است. همچنین کمبود سنسور پارک توجه را به خود جلب می کند. البته لازم به ذکر است که با تصاویر واقعی خودرو سروکار نداریم، بنابراین حسگرها احتمالاً در نوار مشکی رنگی که تمام عرض عقب را می پوشاند، ادغام شده اند.

کابین هیوندای آزرا 2023

هیوندای گرنجر 2023

در مورد فضای داخلی هیوندای گرنجر 2023 نیز شاهد تغییرات قابل توجهی نسبت به نسل قبلی این خودرو هستیم. نمایشگرهای دوگانه در بالای داشبورد به همراه نمایشگر سوم در پایین کنسول مرکزی چشم نواز هستند. به نظر می رسد فرمان از نسل اول گرنجر الهام گرفته شده باشد و سرنشینان عقب نیز کنترل های مخصوص به خود را بین دو صندلی نصب کرده اند.

نورپردازی محیطی در درهای خودرو، فضایی آرام و دنج را ایجاد می کند، در حالی که صندلی ها با چیزی پوشیده شده اند که هیوندای آن را چرم ناپا می نامد و در برخی نقاط تماس با چرم آنتی باکتریال ترکیب شده است. سایر ویژگی های بارز شامل ابزارهای کنترل صوتی مجزا، سانروف دو تکه، صندلی های جلو برقی با تکیه گاه های مخصوص طراحی شده است.

کابین هیوندای آزرا 2023

دیدگاهتان را بنویسید