رونمایی از پلی استیشن 5 God of War Ragnarok


بخش سرگرمی و سرگرمی های تعاملی سونی با پخش تیزر کوتاهی از باندل رسمی PlayStation 5 برای God of War Ragnarok رونمایی کرد.

در پی اخبار اخیر بازی، سونی با انتشار تیزر کوتاهی از انتشار باندل God of War: Ragnarok برای پلی استیشن 5 خبر داد. این بسته در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) در کنار عرضه جهانی بازی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است این باندل جذاب به همراه یک دیسک درایو پلی استیشن 5 به همراه یک نسخه دیجیتالی از بازی God of War Ragnarok (که باید به صورت کد در فروشگاه پلی استیشن وارد شده و بازی را دریافت/دانلود کنید) ارائه می شود.

نکته دیگر در مورد این باندل این است که کنترلر پلی استیشن 5 موجود در آن، همان کنترلر اختصاصی بازی God of War: Ragnarok که چندی پیش معرفی شد، نخواهد بود. اگرچه قیمت نهایی این PS5 ویژه هنوز مشخص نشده است، اما به نظر می رسد که علاقه مندان باید برای خرید باندل مورد نظر حدود 550 دلار هزینه کنند. در ادامه می‌توانید تیزر معرفی این بسته را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

پس از بازی‌های انحصاری PlayStation 5 Horizon Forbidden West و Call of Duty Modern Warfare II، God of War: Ragnarok سومین عنوانی است که همراه با باندل مخصوص پلی‌استیشن 5 عرضه می‌شود. کار در حال حاضر کامل شده و برای عرضه در نوامبر آماده می‌شود. 18 به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4.

دیدگاهتان را بنویسید