رکورد جدید ظرفیت شبکه لایتنینگ بیت کوین!


با رسیدن قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود، ظرفیت شبکه لایتنینگ بیت کوین به طرز چشمگیری افزایش یافت. این امر منجر به افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال می شود.

رشد مداوم شبکه لایتنینگ بیت کوین به شتاب ادامه می دهد. این در حالی اتفاق می افتد که بازار ارزهای دیجیتال هنوز در خواب زمستانی است. طبق داده های پلتفرم گلاسنود، در 22 جولای، کل ظرفیت شبکه لایتنینگ در کانال های عمومی به 4290 بیت کوین رسید. از زمانی که بیت کوین (BTC) نوامبر گذشته به رکورد 1102 بیت کوین رسید، این افزایش 34.6 درصدی است.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

بیشتر بخوانید: آینده قیمت بیت کوین و پیش بینی در سال 2022

رشد سریع ظرفیت شبکه لایتنینگ بیت کوین

افزایش ظرفیت شبکه لایتنینگ بیت کوین، قابلیت اطمینان و کاربرد شبکه بیت کوین را افزایش می دهد. این امر به بلوغ شبکه نیز منجر خواهد شد. شبکه لاتینینگ یک راه حل لایه 2 مقیاس پذیر است که برای افزایش سرعت و کاهش هزینه تراکنش های BTC طراحی شده است. رویدادهایی مانند پذیرش بیت کوین در السالوادور کمک زیادی به توسعه شبکه BTC کرد. این خبر نمونه ای از استفاده عملی از بزرگترین ارز دیجیتال موجود در بازار را به کاربران نشان داد.

رکورد جدید ظرفیت شبکه لایتنینگ بیت کوین!

افزایش ظرفیت شبکه لایتنینگ بیت کوین همچنین منجر به افزایش کاربردهای روزمره این ارز دیجیتال مانند پرداخت ها و فرصت های سرمایه گذاری می شود. هرچه شرکت‌ها بیت کوین را به عنوان روش پرداخت خود بپذیرند، شبکه لایتنینگ این ارز دیجیتال محبوب‌تر خواهد شد. انتظار می‌رود که توسعه بالقوه بیت کوین را به جریان اصلی سوق دهد زیرا ارز دیجیتال به عنوان یک ذخیره‌کننده ارزش به کار خود ادامه می‌دهد.

طبق آخرین مطالعه بانک فدرال رزرو کلیولند، تأثیرات شبکه لایتنینگ در ماه های اخیر بیشتر محسوس شده است. مسئولان FED در این رابطه افزودند:

ما ارتباط معنی داری بین پذیرش شبکه لایتنینگ بیت کوین و کاهش تراکم بلاک چین پیدا کردیم. این پیوندها نشان می دهد که لایتنینگ به بهبود اثربخشی بیت کوین به عنوان وسیله پرداخت کمک کرده است. این بهبود را نمی توان با عوامل دیگری مانند تغییرات در تقاضا یا پذیرش SegWit توضیح داد.

تغییرات در ظرفیت شبکه لایتنینگ بیت کوین، علیرغم وضعیت نامناسب قیمت بیت کوین، نشان دهنده تداوم رشد و توسعه ارزهای دیجیتال است. لازم به ذکر است که از آخرین رکورد قیمتی طلای دیجیتال بیش از 70 درصد اصلاح شده است. بیت کوین در حال حاضر در تلاش است تا منطقه 20000 دلاری را که به عنوان یک حمایت بسیار مهم در نظر گرفته می شود، حفظ کند.

بیت کوین در حرکت صعودی اخیر خود سود اندکی به سرمایه گذاران خود داد. بزرگترین ارز دیجیتال بازار ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته با 1 درصد افزایش به 23160 دلار رسید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره رکورد جدید ظرفیت شبکه لایتنینگ بیت کوین چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری آن را به اشتراک بگذارید

منبع: finbold

دیدگاهتان را بنویسید