ریحانه پارسا کار خود را به عنوان مدل آغاز کرد [تصاویر نیمه‌برهنه جدید او را ببینید]


ریحانه پارسا به عنوان مدل شروع به کار کرد. این موضوع در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و بازتاب گسترده ای داشت. برای بررسی بیشتر این موضوع با این مقاله ادامه دهید.

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی عکسی به سبک مدل برای دنبال کنندگانش در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. ریحانه پارسا متولد ۱ اسفند ۱۳۷۷ در تهران بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

ریحانه پارسا کار خود را به عنوان مدل آغاز کرد

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی که چند سال پیش به ترکیه مهاجرت کرده است به تازگی تصاویری از استایل خود منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید. اولین بار در سال 2017 بود که دختری 20 ساله بود و در سریال پدر شرکت کرد. بهرنگ توفیقی او با نقش لیلا درخشید و به شهرت رسید.

ریحانه پارسا در این عکس از آرایش زیادی برای تغییر چهره خود استفاده کرده و حالت چهره اش نیز به طرز جنجالی تغییر کرده است. کاربران می گویند ریحانه پارسا با این رفتارها ریاکاری خود را نشان می دهد.

این عکس ها را در زیر ببینید:

او فارغ التحصیل رشته بازیگری از آکادمی تئاتر، بازیگری است که به عکاسی و مدلینگ علاقه دارد، یک گربه خانگی دارد، یک پسر دارد و می گوید همیشه جاه طلب بوده است این بازیگر زن ایرانی متولد اسفند 1377 در تهران دو سال پیش به ترکیه مهاجرت کرد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید