زمان بندی اولین تریلر انیمیشن ماریو با صدای کریس پرت


یونیورسال پیکچرز تایید کرد که اولین تریلر انیمیشن ماریو با صداپیشگی کریس پرت و آنیا تیلور جوی در کامیک کان نیویورک 2022 نمایش داده خواهد شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، زمان پخش اولین تریلر انیمیشن ماریو مشخص شد. یونیورسال پیکچرز اعلام کرده است که اولین تریلر انیمیشن ماریو که هنوز عنوانی برای آن در نظر گرفته نشده است، در تاریخ 6 اکتبر سال جاری در جریان کامیک کان نیویورک 2022 منتشر خواهد شد. این تریلر روز پنجشنبه ساعت 23:30 به وقت ایران پخش خواهد شد. یونیورسال در اطلاعیه خود به تیزر تریلر اشاره کرده است، بنابراین لازم نیست منتظر یک تریلر کامل و طولانی باشیم و احتمالا مدت تریلر بین یک تا دو دقیقه خواهد بود.

انتظار می رود ماریو و اطلاعاتی در مورد داستان و اتفاقات او در اولین تریلر انیمیشن ماریو مشاهده کنید. این انیمیشن توسط استودیوی سرگرمی ایلومینیشن تولید شده است که بیشتر به خاطر خلق آثار محبوب و پرفروشی مانند Minions و Despicable Me شناخته شده است. انیمیشن Mario برای اکران در تاریخ 7 آوریل 2023 (18 آوریل 1402) در آمریکای شمالی و 28 آوریل 2023 (8 می 1402) در ژاپن برنامه ریزی شده است.

کریس پرت بازیگر و صداپیشه ماریو در انیمیشن ماریو

کریس پرت مثل ماریو آنیا تیلور جوی به عنوان پرنسس هلو، چارلی دی مثل لوئیجی جک بلک به عنوان Bowser، کیگان-مایکل کی مثل تاد ست روگن مثل خر کنگ، فرد ارمیسن مثل کرانکی کونگ، کوین مایکل ریچاردسون در نقش مکمل، سباستین مانیسکالکو در نقش فورمن اسپایک و چارلز مارتیناز جمله بازیگرانی هستند که به عنوان صداپیشه در انیمیشن ماریو حضور دارند و به صداپیشگی خواهند پرداخت.

آرون هوروات و مایکل جنیک که قبلاً فیلمنامه Teen Titans GO را کارگردانی و نوشته بود! To the Movies کارگردانی انیمیشن ماریو را بر اساس فیلمنامه ای بر عهده دارد متیو فوگل با سابقه نگارش فیلمنامه The Lego Movie 2: The Second Part و Minions: The Rise of Gru انیمیشن. Illumination Entertainment با همکاری نینتندو و با نظارت کامل شیگرو میاموتوخالق ماریو یک انیمیشن برای ماریو می سازد.

دیدگاهتان را بنویسید