زمان دکتر استرنج 2 را در جدول زمانی دنیای سینمایی مارول تأیید کنید


صفحه دنیای سینمای مارول در دیزنی پلاس جایگاه دکتر استرنج را در Multiverse of Madness در جدول زمانی MCU تایید کرد.

دکتر استرنج در چند جهان جنون به تازگی به شبکه دیزنی پلاس اضافه شده است و اکنون طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونلحظه دکتر استرنج 2 رسما اعلام شد. صفحه رسمی دنیای سینمای مارول دیزنی پلاس اعلام کرد که وقایع دکتر استرنج در Multiverse of Madness بین اتفاقات Eternals و سریال Hawkeye رخ داده است که در ویدیوی جالب زیر مشاهده می کنید:

مقاله مرتبط:

با توجه به تاریخچه MCU در دیزنی پلاس، رویدادهای سریال هاکی، سریال Moon Knight و Ms. مارول پس از اتفاقات Dr. Strange 2 که شاید کمی عجیب باشد. بسیاری از طرفداران بر این باورند که از آنجایی که دکتر استرنج در Multiverse of Madness وقایع Spider-Man: No Way Home را دنبال می کند، به طور کلی باید بعد از وقایع سریال Hawkeye اتفاق بیفتد. البته این نظریه بر اساس صحنه پایانی فیلم است که در واقع مدتی پس از اتفاقات اصلی فیلم است.

الیزابت اولسون در نقش جادوگر اسکارلت در فیلم دکتر استرنج در چند جهان جنون

بنابراین، موقعیت دکتر استرنج در جدول زمانی Multiverse of Madness in Marvel Cinematic World ممکن است درست باشد، اما شاید بهتر باشد مارول استودیو جزئیات بیشتری را به اشتراک بگذارد. البته هیچ اشاره ای به The Incredible Hulk از Spider-Man: Far From Home و Spider-Man: No Way Home در تاریخچه MCU دیزنی پلاس نشده است. البته مدتی است که Spider-Man: Homecoming به برنامه Disney Plus اضافه شده است و ما رسما می دانیم که چقدر از داستان MCU در فیلم باز می شود.

بندیکت کامبربچ،، الیزابت اولسون،، بندیکت وانگ،، Chevitel Ajiofur،، راشل مک آدامز،، سوچیل گومز، پاتریک استوارت، آنسون مونته، لاشانا لینچ، هیلی آتول و مایکل استولبرگاز جمله بازیگرانی هستند که در فیلم دکتر استرنج در چند جهان جنون ظاهر شدند و به ایفای نقش پرداختند. سام ریمیکارگردان سه گانه مرد عنکبوتی و سه گانه مردگان شیطانی، وظیفه کارگردانی و مایکل والدرونخالق سریال لوکی آنها فیلمنامه دکتر استرنج 2 را نوشتند.

دیدگاهتان را بنویسید