ساخت استودیوی بازی سازی جدید توسط کارگردان The Last of Us


بروس استرلی، کارگردان بازی های Uncharted و The Last of Us از ایجاد یک استودیوی مستقل بازی خبر داد.

بروس استرلی، یکی از اعضای سابق استودیو Naughty Dog که کارگردانی بازی هایی مانند The Last of Us و دو بازی Uncharted 4 و Uncharted 2: Among Thieves را بر عهده داشت، استودیوی بازی سازی جدید خود را معرفی کرد. این استودیو که Wildflower Interactive نام دارد در ایالت کالیفرنیا واقع شده است، اما تمامی سازندگان بازی در این استودیو از راه دور با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

استارلی می گوید اولین پروژه استودیو که نسبتاً کوچک است، با حمایت یک ناشر ناشناس ساخته خواهد شد. هنوز اطلاعات دقیقی از اعضای این تیم مستقل اعلام نشده است، اما اطلاعات موجود در وب سایت این استودیو تازه تاسیس نشان می دهد که اعضای اصلی این استودیو تجربه کار بر روی بازی های خلاقانه و مستقلی مانند Abzu، The Pathless را دارند. و بازی های بزرگی مانند Call of Duty و سری Uncharted.

همچنین برخی از اعضای سابق استودیو Naughty Dog مانند یکی از طراحان مفهومی و انیماتور ارشد آن استودیو نیز از اعضای جدید Wildflower هستند. در ویدیویی که از ایجاد این استودیو خبر می دهد، استرلی همچنین اشاره می کند که این پروژه جدید با بازی هایی که قبلا داشته متفاوت است و امیدوار است به زودی بتواند اطلاعات بیشتری در مورد آن منتشر کند.

استرلی که در سال 1999 به Naughty Dog پیوست، به عنوان یکی از اعضای کلیدی این استودیو در رشد و تبدیل آن به یکی از بزرگترین استودیوهای بازی سازی در زمینه بازی های داستانی شناخته می شود. پس از اتمام کار روی پروژه عظیم Uncharted 4: A Thief’s End، استرلی تصمیم گرفت برای مدتی از ساخت بازی های بزرگ AAA استراحت کند.

حال باید دید اولین بازی استودیوی Wildflower Interactive چگونه مورد استقبال عموم قرار خواهد گرفت و آیا می توان شاهد تکرار موفقیت های استرلی با بازی های Last of Us و Uncharted در این پروژه بود یا خیر.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید