ساخت بازی جدید از سازندگان Disco Elysium با Unreal Engine 5


آخرین آگهی کاری ارسال شده توسط ZA/UM Studio به کار با عناصر علمی تخیلی، موتور گرافیکی Unreal Engine 5 و احتمالاً پرداخت های درون برنامه ای اشاره می کند.

به تازگی و در جدیدترین اخبار بازی، آگهی استخدام جدیدی توسط استودیو ZA/UM (سازنده بازی Disco Elysium) منتشر شده است که ظاهراً به شغل بعدی تیم اشاره دارد. در آگهی استخدام مذکور سه فرصت شغلی جهت جذب طراح طرح اولیه محیط زیست، جذب مدیر واحد طراحی محیطی و جذب کارشناس فروش و پرداخت اپلیکیشن ذکر شده است.

آگهی جذب طراح طرح های اصلی محیطی به دنبال فردی با مهارت بالا در خلق و تجسم جهان های جدید و علاقه مند به موضوعاتی مانند فضا و ژانر علمی تخیلی می باشد. در قسمت الزامات این آگهی استخدام، موضوعاتی مانند توانایی داوطلب در طراحی «محیط های اخروی» افشا شده است.

آگهی استخدام ارسال شده توسط استودیو ZA/UM برای جذب سرپرست تیم طراحی محیط در مورد ساخت بازی با استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine 5 صحبت شده است.همانطور که قبلا گفته شد آخرین آگهی استخدام به استخدام کارشناس برای واحد فروش اشاره دارد. و بخش پرداخت برنامه هنوز مشخص نیست که آیا چنین تمی مستقیماً در بازی بعدی این تیم استفاده خواهد شد یا خیر. در جزئیات این آگهی شغلی، مسئولیت این شخص به حداکثر رساندن و تنوع بخشیدن به جریان های درآمد محور بازی اصلی، محتوای اضافی و خدمات زنده است.

فعلا باید منتظر ماند و دید تیم مذکور چه زمانی بازی بعدی خود را ارائه خواهد کرد. زیرا نمی توان یک یا چند آگهی شغلی را برای یک پروژه در نظر گرفت. از این گذشته، تیم گفته شده می تواند در چندین پروژه پیشرفت کند. شما چی فکر میکنید؟ نظر خود را در مورد آگهی های استخدام جدید Disco Elysium Producer برای Zoomji بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید