ساخت بیش از 27 میلیون اکانت توسط بازیکنان Final Fantasy 14


طبق اعلام Square Enix، تعداد حساب های کاربری ایجاد شده توسط بازیکنان در بازی Final Fantasy 14 از مرز 27 میلیون عبور کرده است.

به نظر می رسد موفقیت و محبوبیت Final Fantasy 14 برای Square Enix ادامه دارد. به تازگی نائوکی یوشیدا، تهیه کننده و کارگردان Final Fantasy 14 در جدیدترین برنامه Live Letter from the Producer اعلام کرد که بیش از 27 میلیون بازیکن در سراسر جهان برای تجربه این MMORPG ثبت نام کرده اند. این آمار به 24 میلیون حساب ایجاد شده در اکتبر 2021 رسید که نشان دهنده رشد سه میلیون بازیکن Final Fantasy 14 در سال گذشته است.

اسکوئر انیکس سپس اعلام کرد که قصد دارد فستیوال های طرفداران فاینال فانتزی 14 را بازگرداند. این جشنواره ها قرار است در تابستان 2023 در لاس وگاس، نوادا و لندن برگزار شود. علاوه بر این، ژاپن میزبان فستیوال فن فاینال فانتزی 14 در آغاز خواهد بود. در سال 2024

شخصیت فاینال فانتزی 14 روی ماه

از نظر محتوای آینده برای Final Fantasy 14، Square Enix سیاهچال‌های Variant و Criterion جدیدی را ارائه می‌کند که گروه‌های چهار بازیکن را در به‌روزرسانی 6.25 به چالش می‌کشند. همچنین در این آپدیت ماموریت هایی برای تقویت انواع سلاح ها به بازی اضافه می شود. علاوه بر محتوا، ماموریت های داستانی جانبی جدیدی نیز برای Final Fantasy 14 در حال توسعه هستند. آپدیت 6.25 قرار است در 18 اکتبر سال جاری منتشر شود.

Naoki Yoshida علاوه بر پشتیبانی از Final Fantasy 14، توسعه Final Fantasy 16 را نیز رهبری می کند. این اکشن RPG قرار است در تابستان سال ۲۰۲۳ بر روی کنسول پلی استیشن ۵ منتشر شود.

در پایان می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و کاربران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید