سارا و نیکا دوقلو ازدواج کردند [+تصاویر شوهرهایشان]


ازدواج سارا و نیکا در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و بازتاب گسترده ای داشت. برای بررسی بیشتر این موضوع، این مقاله را ادامه دهید.

این دو خواهر در دبیرستان هستند. آنها برای حضور در سریال به شدت مطالعه می کنند و زودتر از سایر دانش آموزان امتحان می دهند.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

در عکس منتشر شده سارا و نیکا در کنار دو مرد جوان دیده می شوند که همین موضوع باعث شد تا کاربران حدس بزنند که احتمالا اینها شوهران آینده این دو خواهر بازیگر هستند.

ازدواج سارا و نیکا دوقلوهای پایتخت [+تصاویر شوهرهایشان]

سارا و نیکا فرکانی هنوز نسبت به موضوع ازدواج واکنشی نشان نداده اند. در این مدت سارا و نیکا در فضای مجازی با عکس های غیر معمول جر و بحث های زیادی داشتند.

پدر و مادر سارا و نیکا در سوئد زندگی می کنند و اطلاعات موثقی در مورد آنها وجود ندارد. سارا و نیکا نیز در سوئد زندگی می کنند و سالی یک بار برای فیلمبرداری سریال پایتخت به ایران می آیند. سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 17 مرداد 1382 در تهران و ساکن سوئد است. مدتی پیش خبری مبنی بر ساخت فصل جدید پایتخت منتشر شد اما این دو خواهر از این سریال خارج شدند.

ازدواج سارا و نیکا در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و بازتاب گسترده ای داشت.  برای بررسی بیشتر این موضوع با این مقاله ادامه دهید.

سارا و نیکا در این سال‌ها و ساخت سریال پایتخت، نقش‌هایشان روز به روز پر رنگ‌تر می‌شود، اگرچه در سریال پایتخت دیالوگ‌هایشان بسیار کوتاه و یکنواخت بود، اما با بزرگ‌تر شدن دوقلوها، فضای نویسندگان بیشتر شد. برای آنها یک متن بنویسید. بنابراین در پایتخت 3 نام رستوران هما و رستوران عمه فهیمه سارونیکا وجود داشت که بخشی از تاریخ را به خود اختصاص دادند. سارا و نیکا مجرد هستند و از سال 2013 در خارج از کشور زندگی می کنند. نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

قطعا اگر سرمایه نبود نه سارا بود و نه نیکا. این دوقلوها اکنون هر کدام بیش از 1 میلیون دنبال کننده دارند، و با وجود اینکه چندان فعال نیستند، همچنان طرفداران خود را حفظ می کنند! البته آنها بومرنگ های زیادی از خود با چشمان دخترانه زیبا منتشر می کنند که تأثیر زیادی در حفظ فالوورهای نوجوان آنها دارد.

تصویر جنجالی منتشر شده در زیر را ببینید:

ازدواج سارا و نیکا دوقلوهای پایتخت [+تصاویر شوهرهایشان]

سارا و نیکا در مصاحبه های مختلف با رسانه ها همواره به این سوال پاسخ داده اند که علاقه مند به بازیگری هستند اما هنوز تصمیمی نگرفته اند و می خواهند ادامه تحصیل دهند. نیکا علاقه زیادی به دامپزشکی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار سگ های مختلف منتشر شده است. یکا یک دقیقه از سارا سارا بزرگتر است و اولین حضور هنری نیکا در سریال «احیا» در 9 ماهگی بود.سارا و نیکا آنها به دلیل شیطنت و اعمال غیر اخلاقی از فصل پایانی سریال پایتخت محروم شدند.

سارا و نیکا دوقلو ازدواج کردند [+تصاویر شوهرهایشان]

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید