سازندگان Pokemon Go در حال همکاری با NBA برای راه اندازی بازی NBA All-World هستند


استودیوی Niantic، سازنده بازی Pokemon Go، اخیرا اعلام کرده است که با NBA برای انتشار بازی جدیدی به نام NBA All-World همکاری کرده است.

در جدیدترین اخبار بازی، استودیو نیانتیک اعلام کرد که در حال همکاری با NBA برای راه اندازی بازی واقعیت افزوده NBA All-World است. آخرین ساخته Pokemon Go یک بازی رایگان با مضمون بسکتبال است که در آن بازیکنان می توانند سایر رقبا را در مکان های جغرافیایی مختلف پیدا کنند، رقابت کنند و به چالش بکشند. در طول این مسابقات امکان جذب بازیکنان دیگر و کار تیمی با آنها وجود خواهد داشت.

NBA All-World اساساً مبتنی بر مکانیک بازی Pokemon Go است. سیستم بازی پوکمون گو به این صورت است که بازیکنان باید پوکمون ها را در محیط های مختلف شکار کرده و از آن ها برای شرکت در مسابقات جهانی استفاده کنند. بازی واقعیت افزوده NBA All-World باید دارای سیستم مشابهی باشد که در آن بازیکنان NBA به ظاهر خاص و ابزارهای شخصی سازی شناخته شده و در مسابقات جهانی شرکت می کنند.

مارکوس متیوزمعاون تولید استودیو نیانتیک در کنفرانس مطبوعاتی درباره بازی سراسری NBA گفت: «بازی سراسری NBA قرار است برای اولین بار صنعت جدیدی را در بازی های ورزشی به نمایش بگذارد. این افکت مانند یک بازی موبایل واقعی و اصیل می تواند به همان اندازه برای طرفداران عادی و حرفه ای NBA جذاب باشد. ما بازی‌ای را توسعه و طراحی می‌کنیم که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا نشان دهند اهل کدام منطقه هستند و در نهایت یک سبک منحصر به فرد از بازی را به نمایش بگذارند.»

اگرچه بازی NBA All-World هنوز تاریخ انتشار ندارد، اما علاقه مندان می توانند هم اکنون در وب سایت رسمی بازی ثبت نام کنند. این بازی ابتدا در مناطق محدود برای تست بتا منتشر می شود و در نهایت زمان انتشار عمومی و جهانی آن فرا می رسد.

شما می توانید نظر خود را در مورد این خبر با زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید