سرمربی پرسپولیس به تنظیمات کارخانه بازگشتبه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس در فصل آینده لیگ برتر دستخوش تغییرات اساسی شد تا یحیی گل محمدی را بدون همراهان همیشگی و با دستیاران خارجی و ورود کاپیتان فصل گذشته به تیمش آماده کند.

عملکرد ضعیف حامد لک و احمد گوهری در فصل گذشته منجر به جدایی داوید فنایی در پایان فصل شد تا مربی دروازه بان های پرسپولیس تغییر کند و «دینکا علیین» به عنوان جدی ترین معاون او برای ورود به پرسپولیس انتخاب شود.

بیشتر بخوانید:

مصدومیت های پیاپی بازیکنان پرسپولیس در فصل گذشته نه تنها باعث شد تا عیسی القطر برای مدتی طولانی از بازی خارج شود، بلکه محمدی در بسیاری از بازی ها موفق به گلزنی حامد پاکدل، سیدجلال حسینی، امید عالیشاه، سیامک نعمتی، سعید آگی، وحید امیری نیز نشد.

مظاهر رحیم پور دومین قربانی نایب قهرمانی پرسپولیس در ستاد فنی سرخپوشان بود تا لوسادا مربی بدنساز اسپانیایی با این باشگاه قرارداد ببندد.

تنهایی یحیی گل محمدی با جدایی حمید مطهری از مجموعه اندیشه های فنی اش همراه شد. کمک اول سرمربی سرخپوشان با موجی از انتقادات در فضای مجازی مواجه شد تا بتواند با ظاهری نساجی راهی باشگاه شود و بتواند با آنها قرارداد ببندد.

گل محمدی که همیشه معتقد به تثبیت ایده های فنی بوده و وقتی به بن بست تاکتیکی می رسد به سراغ دستیارانش می رود، حالا باید برای مشورت با دستیارانش به سراغ کریم بهاگری و سیدجلال حسینی برود.

باقری اگرچه سال ها در پرسپولیس مربی بود، اما هیچگاه به سرمربی شدن نزدیک نشد و به همین دلیل فاصله او با مرد اول کادر فنی همیشه حفظ شده است.

با وجود اینکه رضا درویش بازنشستگی خود را اعلام کرده و به کادر فنی پیوسته است، سید جلال هنوز در این باره اظهار نظری نکرده است، اما در صورت قبول دستیار یحیی، تجربه ای در این رشته نخواهد داشت.

روزهای تنهایی گل محمدی در حالی فرا رسید که بهترین خریدهای ممکن از چند فصل اخیر برای پرسپولیس در تابستان امسال انجام شد. ستارگانی چون علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، سروش رفیعی و گئورگی گلسیانی که حداکثر ظرفیت آنها می تواند مهم ترین چالش گل محمدی باشد.

باید دید بازگشت این مربی به کارخانه ممکن است پرسپولیس را از حاشیه های ناخواسته دستیاران در چند فصل اخیر دور کند یا دیر یا زود چاره ای جز جدایی از این تیم پیدا نکند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید