سریال پیرمرد با جف بریجز برای فصل دوم


این را شبکه FX اعلام کرد سریال «پیرمرد» با بازی جف بریجز و مورد تحسین منتقدان برای فصل دوم تمدید شد.

مدتی از پخش سریال «پیرمرد» از شبکه FX می گذرد. این سریال در 7 قسمت تولید شده و تاکنون 3 قسمت از آن پخش شده است و این سریال توانسته تحسین منتقدان و بینندگان شبکه FX را برانگیزد. اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، The Old Man برای یک فصل دیگر بازخواهد گشت. شبکه FX دنباله سریال The Old Man را برای فصل دوم اعلام کرده است، بنابراین طرفداران این سریال تا حدودی شگفت زده خواهند شد.

پیرمرد اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته توماس پری است. این مجموعه درام اکشن داستان دن چیس، مامور سابق سیا با بازی جف بریجز را دنبال می‌کند که کار خود را رها کرد و دهه‌ها مخفیانه زندگی کرد. وقتی یک قاتل به رد چیس ضربه می زند و می خواهد او را بکشد، او از مخفیگاه خارج می شود. دشمنان بیشتری از جمله معاون عملیات اف‌بی‌آی، مامور او، یک مامور ویژه و یک مجری مرگبار به دنبال مامور سابق سیا به دنبال آن بودند.

جف بریجز در نقش دن چیس جان لیسگو،، آلیا شوکت، ای جی بونیلا، بانگا آکینابه، امی برنمن، بیل هک، لیم لوبانی، کنت میچل، نوید نگابان و پی وحدت، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال پیرمرد حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. جاناتان ای. استاینبرگ و رابرت لوین ساخت سریال پیرمرد و دو قسمت اول این سریال بر عهده آنهاست ایان واتس، کارگردان آخرین سه گانه مرد عنکبوتی. جزئیات بیشتری در مورد فصل دوم سریال The Old Man وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید