سلسیوس ادعا می کند که مصرف کنندگان از حقوق قانونی خود چشم پوشی کرده اند


به گفته وکلای سلسیوس، کاربران از حقوق قانونی خود چشم پوشی کرده اند. وجوه کاربران در درجه اول متعلق به شرکت است و کاربران هیچ حقی نسبت به آن ندارند.

1.7 میلیون کاربر ثبت شده شرکت سلسیوس در بیش از 100 کشور در سراسر جهان، مالکیت ارزهای دیجیتال سپرده شده خود را به حساب Earn And Borrow منتقل کرده اند.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

بیشتر بخوانید: وب 3 یا نسل سوم وب چیست؟

ورشکستگی شرکت سلسیوس

در اولین جلسه ورشکستگی سلسیوس در روز دوشنبه، وکلای موسسه حقوقی کرکلند به رهبری پت نش توضیح دادند که چگونه کاربران مالکیت Earn را منتقل می‌کنند و توکن‌ها را قرض می‌دهند. کاربران سلسیوس مالکیت توکن‌های خود را طبق شرایط خدمات (ToS) منتقل می‌کنند، بنابراین سلسیوس می‌تواند از دارایی‌های کاربران استفاده کند، بفروشد و به اشتراک بگذارد.

معمولاً یک استثنا برای شرایط و ضوابط سلسیوس وجود دارد. دارندگان حساب نگهبانی این شرکت همچنان مالک دارایی های خود خواهند بود. طبق قوانین شرکت سلسیوس، این شرکت نمی تواند بدون اجازه کاربران از دارایی های حساب های امانی استفاده کند.

سلسیوس ادعا می کند که مصرف کنندگان از حقوق قانونی خود چشم پوشی کرده اند

برنامه Custody Celsius در ماه آوریل برای سرمایه گذاران در ایالت های منتخب ایالات متحده راه اندازی شد. این کشورها دستور داده بودند که برنامه Celsius Earn به حالت تعلیق درآید. سلسیوس قابلیت پاداش و برداشت دارایی ها را در 13 ژوئن غیرفعال کرد. این شرکت همچنین نقدینگی جدید و اعطای وام را به حالت تعلیق درآورد. دیوید سیلور وکیل دادگستری روز دوشنبه در توییتی نوشت:

کاربران سلسیوس باید از حقوق قانونی خود چشم پوشی کنند، زیرا از نظر فنی تمام دارایی های آنها متعلق به شرکت است.

طبق توییت کاظم شابر، خبرنگار فایننشال تایمز، کاربران سلسیوس علاقه مند هستند که زمستان کریپتو را پایان دهند و به سلسیوس اجازه دهند به جای فروش دارایی های آنها را نگه دارد. او اضافه کرد که این استراتژی به کاربران اجازه می دهد تا فرآیند بازیابی دارایی را در محیط کلان کریپتو درک کنند.

سلسیوس قصد دارد قبل از فروش دارایی ها منتظر چرخش بازار باشد. این کار برای تضمین بقای شرکت ضروری است. پس از پایان زمستان کریپتو، این شرکت به کاربرانی که بیشترین دارایی را دارند پرداخت خواهد کرد.

سلسیوس ادعا می کند که می تواند بیت کوین (BTC) به دست آمده از استخراج شرکت را برای پرداخت بدهی ها بفروشد. مدیر عامل سلسیوس، الکس ماشینسکی، در پرونده ورشکستگی شرکت تأیید کرد که سلسیوس قصد دارد تا سال 2023 حدود 15000 بیت کوین تولید کند.

دیوید سیلور همچنان نسبت به این ادعا تردید دارد. پس از پایان جلسه، سیلور در توییتی نظر خود را درباره اظهارات الکس ماشینسکی بیان کرد:

آیا می توانید تصور کنید که وکلای پاتریک نش و کرکلند اکنون به شما بگویند که سلسیوس فقط یک شرکت استخراج بیت کوین است؟ همه این سخنان ادعاهای بی اساس است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد ورشکستگی درجه سانتیگراد چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری آن را به اشتراک بگذارید

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید