سنسور دمای بدن به اپل واچ سری 8 اضافه خواهد شد اما به یک شرط!


مارک گورمن، تحلیلگر مشهور در جدیدترین خبرنامه Power On، از اضافه شدن سنسور دمای بدن به اپل واچ سری 8 خبر داد که دمای بدن کاربر را بررسی می کند.

در جدیدترین نسخه Power On، مارک گورمن به بررسی سنسور دمای بدن در Apple Watch 8، Apple Watch SE 2 و نسخه مقاوم این ساعت هوشمند پرداخت و اطلاعات جالبی را با ما در میان گذاشت.

آقای بیلت

به گفته گورمن، اپل واچ سری 8 و نسخه مقاوم ساعت هوشمند جدید اپل احتمالا این ویژگی جدید را خواهند داشت، اما بعید است که اپل واچ SE2 این ویژگی را داشته باشد.

بیشتر بخوانید: جدیدترین و بهترین ساعت های هوشمند سال 2022

اضافه شدن سنسور دمای بدن به اپل واچ سری 8

گورمن توضیح می دهد که این ویژگی جدید چگونه بر روی نسل جدید ساعت های هوشمند اپل کار خواهد کرد:

عملکرد نظارت بر دمای بدن مقدار خاصی را برای کاربر ارائه نمی دهد (مانند دماسنج پیشانی یا مچ دست). اما باید بتواند تشخیص دهد که آیا تب دارید یا خیر. سپس ساعت می‌تواند به مالک پیشنهاد کند به پزشک مراجعه کند یا از یک دماسنج تخصصی استفاده کند.

سنسور دمای بدن به اپل واچ سری 8 اضافه خواهد شد اما به یک شرط!

اضافه شدن چنین سنسوری به سری اپل واچ 8 طبیعتاً جذاب است، اما نباید فراموش کنیم که چنین قابلیتی ابتدا به تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) نیاز دارد. اما در حال حاضر، ویژگی سنسور دمای بدن که اواخر امسال عرضه می‌شود، بسیار شبیه به سنسور اکسیژن است که لزوماً اطلاعات پزشکی را ارائه نمی‌کند، اما می‌تواند به سادگی شرایط عمومی را بررسی کند.

در خبرنامه بلومبرگ آمده است که سایر تغییرات سخت افزاری احتمالاً بسیار جزئی خواهند بود. به عنوان مثال، همانطور که قبلاً گفته شد، سری جدید اپل واچ احتمالاً دارای همان تراشه S6 در سری اپل واچ 6 خواهد بود. این باعث می شود نسل هشتم سومین نسل متوالی اپل واچ با همان پردازنده باشد. گورمن همچنین در پایان اشاره کرد که نمایشگر ساعت‌های رده بالای اپل احتمالاً بسیار روشن‌تر و مدرن‌تر از نسل قبلی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد اضافه شدن سنسور دمای بدن به اپل واچ سری 8 چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تکراری اشتراک گذاری

منبع: 9to5mac

دیدگاهتان را بنویسید