سود سهام بازماندگان از روز شنبه واریز می شودبه گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، محمود حسنلو درباره سود سهام عدالت برای کسانی که در دور قبل سود سهام عدالت را دریافت نکرده اند، گفت: تاکنون یک میلیون و 900 هزار سهامدار عدالت در سامانه سجام عدد شبایی صحیح را اعلام نکرده اند، زیرا . در نتیجه سود سهام عدالت که در اسفند ماه سال گذشته واریز شده و آن را دریافت نکرده اند.

وی افزود: برای دریافت سود سهام عدالت مهلت تعیین کرده ایم که مقرر شد تا پایان تیرماه شماره شبای بانکی این افراد از طریق سامانه جامع اطلاعات مشتریان سجام و تعدادی از سهامداران عدالت اعلام شود. شماره خود را اعلام کرده اند.

معاون بهره برداری شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: کسانی که شماره شبایی خود را اعلام کرده اند از اول مرداد ماه به تدریج به حساب آنها واریز می شود.

وی گفت: برخی افراد یا اصلا شماره شبای خود را اعلام نکردند یا شماره حسابشان مشترک بود یا حساب بلندمدت داشتند و یا ناقص بودند بنابراین امکان واریز سود سرمایه در دور قبل وجود نداشت.

بیشتر بخوانید:

حسنلو همچنین گفت: تعداد زیادی از سهامداران عدالت هنوز شماره شبای خود را در سامانه سجام اعلام نکرده اند.

به گفته وی، بر اساس قانون بودجه سال جاری، سود کلیه شرکت های بورسی و فرابورسی از جمله سود سهام عدالت به صورت متمرکز و از طریق شماره حساب های اعلام شده در سامانه سهام عدالت به حساب مشمولان واریز می شود. سامانه سجام.

وی همچنین گفت: امسال تعداد زیادی از شرکت ها از طریق سجام سود سهام خود را به سهامداران اعلام کردند. همچنین سود انباشته سال های گذشته در شرکت های بورسی و فرابورسی به تعداد 39 شرکت در سال جاری از طریق سجام به حساب مشمولان واریز شد.

قائم مقام شرکت صمت همچنین گفت: سود کسانی که شماره حسابشان اشتباه است در شرکت سپرده گذاری نگهداری می شود و هر بار که شماره شبا خود را در سامانه سجام اعلام کنند، سود آنها نیز در نوبت های بعدی سود واریز می شود. سپرده.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید