سیستم استعلام اصالت قطعات Isaku راه اندازی شد


خریداران قطعات ایساکوی برای اطلاع از اصالت قطعه می توانند شماره بارکد …

سامانه استعلام اصالت قطعة يساكو راه رائزي شدسامانه استعلام اصالت قطعة يساكو راه رائزي شد

بابک سلایگه، مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو گفت: ایساکو پیرو تعهدی که به مشتریان خود دارد، همواره به صورت مستقیم و غیرمستقیم توسعه بازار قطعات یدکی را رصد و ارزیابی می کند که تا حد امکان می تواند این کار را انجام دهد. ارائه قطعات اصلی و با کیفیت و ارائه خدمات استاندارد، ایمنی خودرو و سرنشینان آن را تضمین می کند و مشتریان را از خطرات استفاده از قطعات غیر اصل موجود در بازار آگاه می کند.

وی بیان کرد: با وجود رشد روزافزون حجم قطعات تقلبی در بازار، ایساکو طی چند سال گذشته با همکاری مراجع قضایی و سازمان های مرتبط توانسته چندین مرکز زیرزمینی تولید و توزیع قطعات تقلبی، چاپ لیبل را کشف کند. مراکز و بسته بندی های شبیه سازی شده و غیر اورجینال و همچنین مراکز نوسازی تجهیزات و قطعات یدکی مستعمل و معیوب و همچنین اخبار خود را جهت اطلاع عموم در رسانه ها منتشر می کند.

وی افزود: اگرچه این شرکت به عنوان ارائه دهنده خدمات پس از فروش ایران خودرو و بر اساس مسئولیت اجتماعی خود، همچنان تمام تلاش خود را برای کوتاه کردن دست سودجویان این بازار که با جان و مال مردم قمار می کنند، انجام می دهد، اما تا حدی که امکان پیشگیری کامل از این کلاهبرداری ها از شبکه های زیرزمینی وجود ندارد، بنابراین این مجموعه ابزارها و راهکارهای مختلفی را ارائه می دهد تا افراد بتوانند محصولات تقلبی را از اصل تشخیص دهند و محصولات اصلی را خریداری کنند.

مدیرعامل ایساکو ادامه داد: این شرکت به منظور شفاف سازی و تشخیص اصالت قطعات یدکی چند سالی است که سامانه «خرید اورجینال» را راه اندازی کرده است تا مصرف کنندگان با استفاده از آن از اصالت قطعه خریداری شده مطمئن شوند.

سلاجقه یادآور شد: خریداران قطعات ایساکوی برای اطلاع از اصالت قطعه می توانند پس از خرید شماره بارکد بسته را به شماره 300031 ارسال و بلافاصله پس از ارسال پیامک، صحت قطعه را از طریق پیامک بررسی کنند. آگاه باشید

وی افزود: با توجه به اینکه سیستم خرید ایساکو اورجینال به سیستم بازرگانی کلی وزارت حریم خصوصی نیز متصل است، پس از ارسال بارکد به سامانه ایساکو، خریدار قطعه کد رهگیری را نیز دریافت خواهد کرد. سیستم وزارت حریم خصوصی است و می تواند تایید کند که کالای خریداری شده اصل است. مطمئن باش

سلاجقه گفت: ایساکو تاکنون برای 55 گروه قطعات از جمله ست کلاچ و بلبرینگ از وزارت حراست کد رهگیری دریافت کرده و 60 میلیون قطعه این شرکت هم اکنون دارای کد رهگیری از سامانه جامع تجارت است.

وی گفت: خرید قطعات از فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز ایساکو اولین توصیه این مجموعه برای جلوگیری از خرید قطعات غیر اصل و تقلبی است.

فارس نوشت: مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو از اپلیکیشن ایساکو به عنوان یکی دیگر از درگاه ها و خدمات شناسایی قطعات اصلی یاد کرد و افزود: اپلیکیشن ایساکو کارکردهای متنوع و کاربردی دارد، به عنوان مثال مشتریان محصولات ایران خودرو می توانند کد را اسکن کنند. قرار داده شده بر روی محصول، جهت اطلاع از اصل بودن یا نبودن این محصول و به کمک این سامانه هوشمند، امکان گرفتن وقت آنلاین از نمایندگی های مجاز در سراسر کشور وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه بازدید و نظارت از فروشگاه های مجاز ایساکو در سراسر کشور ادامه دارد، افزود: فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز ایساکو موظفند در مجموعه خود فقط قطعات اصل ایساکو را به فروش برسانند در غیر این صورت طبق مقررات با آنها برخورد خواهد شد. بلند شد

به همین دلیل گزارش شرکت ایساکو با 561 نماینده و نزدیک به هزار فروشگاه مجاز با گسترده ترین شبکه خدمات پس از فروش در سراسر کشور آماده ارائه خدمات استاندارد و با کیفیت به صاحبان محصولات گروه صنعتی ایران خودرو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید