شادترین شخصیت های انیمه; شخصیت هایی که خیلی خوش شانس هستند


برخی از شخصیت های انیمه شانس زیادی دارند که در مواقع خطرناک به آنها کمک زیادی می کند. با رقم بمانید، نه شادترین شخصیت های انیمه شناختن

Aniplex Online Fest 2022 اخیراً به پایان رسید و تعداد زیادی انیمه جدید و بازگشتی را به نمایش گذاشت. در سال های اخیر دنیای انیمه شخصیت های زنده زیادی را به طرفداران معرفی کرده است که گاهی دست به ماجراجویی های مرگبار و حماسی می زنند.

این در انیمه مورد علاقه طرفداران مانند Dragon Ball Z دیده می شود. مانند زمانی که شخصیت های اصلی برای جمع آوری توپ های اژدها به سیاره Namek می روند یا در انیمیشن Full Metal Alchemist (قوی ترین شخصیت های انیمه فول متال کیمیاگر) که اد و آل در تلاش برای یافتن سنگ فیلسوف هستند.

شادترین شخصیت های انیمه

شخصیت هایی که خیلی خوش شانس هستند

می توانید لیست کنید شادترین شخصیت های انیمه به لیست زیر نگاهی بیندازید:

شادترین شخصیت های انیمه
شادترین شخصیت های انیمه

این ماجراها گاهی می تواند خطرناک و حتی مرگبار باشد. با این حال، همیشه یک قهرمان وجود دارد که بیشترین شانس را دارد، به طور معجزه آسایی زنده می ماند و زندگی کاملی دارد. این قهرمانان چه به این دلیل که همراهانی دارند که همیشه از آنها محافظت می کنند یا به اندازه کافی باهوش هستند که از دردسر در امان بمانند، این قهرمانان مطمئن می شوند که زنده می مانند تا یک روز دیگر را ببینند. بنابراین اگر می خواهید s شادترین شخصیت انیمه ملاقات کنید، در این مقاله برای معرفی شما با ما همراه باشید بهترین خوش شانس ها در انیمه بیایید پرداخت کنیم

وینری راکبل

شادترین شخصیت های انیمه
شادترین شخصیت های انیمه

برادران الریک همیشه در موقعیت های خطرناکی هستند و گاهی اوقات وینری در آن لحظات گرفتار می شود. یک مثال زمانی است که وینری می شنود که اسکار در حال مبارزه با برادران الریک است و برای یافتن آنها می شتابد. او خیلی زود متوجه می شود که اسکار همان کسی است که مدت ها پیش پدر و مادرش را کشته است و از این کشف جدید آنقدر ناراحت است که اسلحه را به سمت او می کشد.

تحت هر شرایط عادی، وینری دچار مشکل می‌شود، زیرا اسکار بسیار قوی‌تر از او است. دلیل اینکه اسکار سعی نمی کند به او حمله کند این است که برای او احساس بدی دارد زیرا اکنون می داند که او دلیل مرگ والدینش بوده است. اگر کس دیگری در Winry اسکار را به اسکار می کشید، او می مرد.

آرمین آرلرت

شادترین شخصیت های انیمه
شادترین شخصیت های انیمه

در Attack On Titan مرگ های دلخراش (10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان) اما آرمین موفق می شود از این سرنوشت دور شود. یک مثال عالی در فصل 1 اتفاق می افتد که یک تایتان سعی می کند او را بخورد، اما Eren برای نجات او تیتان را می کشد. بسیاری از طرفداران همچنین آرمین را به یاد می آورند که در نبرد با تایتان های زرهی غول پیکر خود را قربانی کرد. اما او توسط دوستانش نجات می یابد.

آرمین یکی از شادترین شخصیت های انیمه Attack On Titan است و این به خاطر دوستانش است که برای محافظت از او دست به هر کاری می زنند. ارن جان خود را به خطر می اندازد تا بهترین دوستش را از خوردن نجات دهد و دوستانش وقتی تصمیم می گیرند جان او را به جای اروین نجات دهند، انتخاب سختی می کنند. آرمین قلب شخصیت اصلی تیم است و باعث می‌شود دیگران خود را فدای او کنند.

نزدیک به

شادترین شخصیت های انیمه
شادترین شخصیت های انیمه

به نظر می رسد که Near می تواند از سرنوشت بسیاری از شخصیت ها در انیمه Death Note اجتناب کند. تنها کاری که لایت باید انجام دهد این است که نام نیر را در کتاب بنویسد و او می میرد، اما هرگز این اتفاق نمی افتد. نیر با دانستن این خطر متوقف نمی شود و به دنبال لایت ادامه می دهد تا سرانجام برنده شود.

دلیل زنده ماندن نیر هوش او بود. نیر بر خلاف مربی خود، ال، به راحتی با نور مبارزه کرد، زیرا او نه تنها مخفیانه زندگی می کرد، بلکه هرگز نام واقعی خود را به هیچکس، حتی کسانی که به او اعتماد داشت، نداد. به نوبه خود، این به او کمک کرد تا زندگی خود را از نور نجات دهد. نیر جدا از هوش بسیار بالایش یکی از محبوب ترین شخصیت های شاد در انیمه خوب.

کیریتو

شادترین شخصیت های انیمه
شادترین شخصیت های انیمه

این بدشانسی است که در یک بازی ویدیویی با خطر مرگ در زندگی واقعی هوشیار بمانیم، اما برای کیریتو، او موفق می شود این شانس ها را شکست دهد. یک مثال زمانی است که کورادیل کیریتو را مسموم می کند و او را با چاقو می زند و باعث سقوط HP می شود. خوشبختانه، آسونا به موقع می رسد تا او را نجات دهد.

کیریتو با قرار گرفتن در محیطی مانند Sword Art Online که مرگ بسیار به او نزدیک است، برای زنده ماندن باید به سرعت متحدانی پیدا کند. اگر دوستان و رفقایی که در طول راه با او ملاقات می کند نبودند، کیریتو در فصل اول مرده بود. آسونا برای محافظت از کیریتو هر کاری انجام می دهد و حتی حاضر است جان خود را فدا کند.

بولما

شادترین شخصیت های انیمه
شادترین شخصیت های انیمه

تنها فرد بدون ابرقدرت در سیاره نامک بودن یک حرکت خطرناک است. اما این مانع بولما نشد. لحظات زیادی وجود دارد که دانشمند در موقعیت‌های وخیم قرار می‌گیرد، از جمله زمانی که فریزا سعی می‌کند او را در جریان مبارزه با گوکو بکشد، اما Vegeta او را نجات می‌دهد و جلوی حمله فریزا را می‌گیرد.

در بازی Dragon Ball Z، بولما هوش فراوان و دوستان قوی در کنار خود دارد. گاهی اوقات او مستقیماً به دنبال مشکل است، اما در بیشتر موارد، می داند که چه زمانی از خطر دور بماند. هنگامی که او در خطر است، دوستان قدرتمندی دارد که می توانند از او محافظت کنند و زندگی او را نجات دهند. حضور بولما در لیست بهترین انیمه های خوش شانس برای ما در اولویت بود.

کودک

شادترین شخصیت های انیمه
شادترین شخصیت های انیمه

به استثنای کانی، اکثر بچه های فیلم The Promised Neverland به دلایل زیادی خوش شانس هستند که زنده هستند. برای شروع، آنها پس از اینکه متوجه شدند که آنها فقط غذای شیاطین هستند، موفق می شوند از ایزابلا و مزرعه فرار کنند. دوم، آنها موفق می شوند در حالی که در جنگلی خطرناک زنده می مانند، از شیاطینی که آنها را تعقیب می کنند فرار کنند.

کودکی که با شیاطین برای زنده ماندن می جنگد در حالی که به تنهایی در بیابان زندگی سرگردان است تنها به این دلیل امکان پذیر است که شما در تلاش برای زنده ماندن هستید. این بچه ها فقط یک برنامه دارند و آن زندگی کردن است. همه آنها با وضعیت وخیم یکسانی روبرو هستند، بنابراین همیشه تا آخرین لحظه در کنار یکدیگر می ایستند و می جنگند.

پیشاهنگان ملوان

شادترین شخصیت های انیمه
شادترین شخصیت های انیمه

در انیمه Sailor Moon، این گروه چندان خوش شانس نیستند زیرا با دشمنان خود در تماس نزدیک هستند. اما آنها بسیار خوش شانس هستند که زنده هستند. زیرا آنها میانه نبرد را تغییر می دهند، جایی که دشمن می تواند به سرعت آنها را بکشد. نه تنها این، بلکه مدتی طول می کشد تا قدرت خود را آزاد کنند، زیرا عبارتی وجود دارد که باید اول آن را بگویند.

مشخص نیست که چرا پیشاهنگان ملوان در طول تغییر شکل خود یا هنگام آماده شدن برای حمله آسیبی ندیدند. با این حال، یک مورد در Sailor Moon S: The Movie وجود دارد که وقتی پیشاهنگان ملوان با شاهزاده خانم اسنو کاگویا می جنگند، هنگام گفتن عباراتی برای رهایی از قدرت خود، خود را مجروح می کنند، اما در نهایت آنها همچنان زنده می مانند و دشمن خود را پیروز می کنند.

جری

شادترین شخصیت های انیمه
خوش شانس ترین شخصیت های انیمه، محبوب ترین افراد خوش شانس در انیمه

در فصل 3 دیجیمون، جری پس از لحظه دلخراش از دست دادن لئومون، چیزهای زیادی را پشت سر می گذارد. او توسط D-Reaper ربوده و برای مدتی زندانی می شود. حتی بدون شریک یا دوستانش، جری موفق می شود تا زمانی که Tamers به ​​نجات بیایند، زنده بماند. این نشان دهنده شانس اوست.

در مورد جری، D-Reaper او را زنده می خواست زیرا او سعی داشت در مورد انسان و زمین بیاموزد. نه تنها این، بلکه غم و اندوه او برای از دست دادن لئومون به عنوان یک تقویت کننده انرژی برای مبارزه با Tamers و Digimon آنها عمل کرد. شانس جری تنها بر اساس D-Reaper است تا زمانی که او نجات یابد.

خاکستر کچوم

شادترین شخصیت های انیمه
شادترین شخصیت های انیمه شادترین شخصیت های انیمه

پوکمون یک انیمه برای بچه ها است، اما Ash سبک زندگی بسیار خطرناکی دارد. یک مثال در انیمه Pokémon: The First Movie رخ می دهد، جایی که Ash بین حملات Mew و Mewtwo گیر می کند و او را به سنگ تبدیل می کند. خوشبختانه پیکاچو و دیگر پوکمون ها موفق می شوند اش را با عشقشان به او احیا کنند.

Ash به عنوان یک بچه شیرین شناخته می شود که به شدت پوکمون خود را دوست دارد. پیکاچو وقتی می بیند که او را به سنگ تبدیل کرده اند بسیار ناراحت می شود زیرا بهترین دوست اوست.

ارن یگر

شادترین شخصیت های انیمه
شادترین شخصیت های انیمه، شادترین شخصیت های انیمه

اتفاقات زیادی در طول فصل 1 حمله به تایتان برای ارن رخ می دهد. او پس از اینکه مادرش توسط یک تایتان خورده می شود نجات می یابد، اما در قسمت های بعدی توسط یک تایتان خورده می شود، اما بعد زنده می ماند و متوجه می شود که خودش یک تایتان است و کلید اصلی است. برای نجات خانه اش

شانس Eren Yeager را احاطه کرده است، زیرا اگر پدرش آمپول تیتانیوم را به او تزریق نمی کرد، او نیز به سرنوشت برخی از همکارانش دچار می شد. ارن همچنین دوستان قدرتمندی در کنار خود دارد، مانند میکاسا، که برای محافظت از او دست از سر هیچ چیز نمی‌گذارند، و کل لژیون پیشرو، که می‌دانند ارن خاص است و می‌تواند همه آنها را نجات دهد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله شادترین شخصیت های انیمه ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.دیدگاهتان را بنویسید