شانس توسعه نسخه بعدی Mirror’s Edge را کاهش دهید


مدیر عامل استودیو دایس می گوید آنقدر از سری Battlefield هیجان زده هستند که نمی توانند روی پروژه های دیگری مانند Mirror’s Edge کار کنند.

در جدیدترین اخبار مربوط به بازی متوجه شدیم که شانس تولید نسخه دیگری از Mirror’s Edge به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. ربکا کوتازمدیر عامل استودیو DICE اخیراً به GamesIndustry.biz گفته است که آنها “فرصت” کار روی پروژه جدیدی مانند Mirror’s Edge را ندارند. چون سرشان حسابی داغ برای مجموعه Beltfield است.

در این مصاحبه از ربکا کوتاز در مورد لغو کار استودیو دایس در پروژه جدیدی مانند Mirror’s Edge سوال شد که او پاسخ داد: “مطمئنا. ما روی Battlefield 2042 تمرکز می کنیم. فرصتی برای توسعه پروژه دیگری وجود ندارد و این همان کاری است که می خواهیم انجام دهیم. در سه سال آینده، ما قصد داریم به یکی از غول هایی تبدیل شویم که تیراندازی اول شخص شایسته نام دایس تولید می کنند.

استودیو الکترونیک آرتز و دایس با وجود شکست‌های اولیه در Battlefield 2042 به طرفداران قول حمایت طولانی‌مدت از این بازی را داده‌اند. فصل اول Battlefield 2042 در ماه ژوئن آغاز شد و یک برنامه و متخصص جدید به ارمغان آورد. ربکا کوتاز درباره فصل اول بازی گفت: «بازیکنان از نقشه و محتوای ارائه شده در این فصل لذت می برند. بنابراین برای ما مثل یک پیروزی است و حالمان را بهتر می کند.»

اخیراً شایعاتی مبنی بر کار تیم کوچکی بر روی Battlefield 2042 منتشر شده است که طبق این شایعات استودیو دایس تیم کوچکی را که مسئولیت پشتیبانی از بازی Battlefield 2042 را بر عهده دارد ساخته است تا طرفداران را از انتشار محتوای جدید در طول 4 فصل راضی نگه دارد. قادر به کار بر روی یک پروژه متفاوت

دیدگاهتان را بنویسید