شاهین بدون قرعه کشی!


پس از افزایش تولید و کاهش تعهدات، برای اولین بار در سه سال گذشته خودروی شاهین به فروش می رسد.

شاهین بدون تساوی!شاهین بدون تساوی!

به گفته سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، پس از افزایش تولید و کاهش تعهدات، برای اولین بار طی سه سال گذشته، خودروی شاهین برای فروش فوری عرضه می شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام امید قالیباف، از ابتدای امسال تا 7 تیرماه 241 هزار و 465 دستگاه خودرو کامل تولید شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 275 درصد رشد نشان می دهد. همچنین بدهی معوقه خودروسازان نیز در مدت مذکور 84 درصد کاهش داشته است.

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت حذف تدریجی طرح فروش خودرو از طریق قرعه کشی را در نتیجه رشد تولید خودرو بررسی کرد و گفت: از طریق بازرسی از ثبت نام کنندگان در مرحله دوم توزیع تلفیقی مشخص شد گروه خودروسازی سایپا (به جز ساینا اس و کوئیک اس)، مابقی محصولات خارج از فراخوان هستند. همچنین پس از افزایش تولید و کاهش تعهدات، برای اولین بار در سه سال گذشته، یک دستگاه خودرو شاهین برای فروش فوری موجود است.

وی مجموع خودروهای عرضه شده در مرحله دوم قرعه کشی تلفیقی را 104 هزار خودرو اعلام کرد و گفت: تمامی خودروهای کوئیک و کوئیک آر ثبت نام شده بدون قرعه کشی صاحب خودرو می شوند.

قالیباف مدیریت صحیح فروش خودرو و خروج تدریجی از قرعه کشی را در نتیجه تجمیع عرضه در سامانه یکپارچه توزیع خودرو مدنظر قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید