شایعه: بازگشت شگفت انگیز هنری کویل در نقش سوپرمن در Comic-Con


شایعه شده است که هنری کویل در نقش سوپرمن مجدداً بازی خواهد کرد و این خبر ممکن است در کامیک-کان سن دیگو اعلام شود.

برادران وارنر یک راه اندازی مجدد انجام دهید فیلم سوپرمن ساخته جی جی آبرامز گفته می شود که شخصیت مرد پولادین در این فیلم ممکن است رنگارنگ باشد. این موضوع با اعتراض طرفداران روبرو شد و آنها می خواهند هنری کویل به عنوان سوپرمن بازگردد. اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونطرفداران دنیای DC ممکن است در کامیک کان امسال سن دیگو غافلگیر شوند.

ددلاین در گزارش اخیر خود در مورد انتظارات طرفداران از پنل دی سی در کامیک کان امسال سن دیگو، گفت که این احتمال وجود دارد. هنری کویل برای بحث در مورد آینده سوپرمن در دنیای دی سی، در این پنل غافلگیرکننده ظاهر می شود. Black Adam و Shazam: Wrath of the Gods در حال حاضر برای پنل دی سی تایید شده اند و کویل از زمان پخش لیگ عدالت زک اسنایدر برای بازی در این نقش برنگشته است.

بر اساس گزارش ها، برادران وارنر. در حال حاضر هیچ برنامه ای برای بازگشت کویل به عنوان سوپرمن ندارم و به دنبال توسعه دنیای DC به روش های دیگر هستیم. البته بازگشت کویل ممکن است ربطی به فیلم آینده مرد پولادین نداشته باشد و برخی معتقدند که کویل می تواند نقش سوپرمن را در فیلم بلک آدام به کارگردانی دواین جانسون بازی کند و در این فیلم ظاهری کوتاه داشته باشد که می تواند ادای احترام بزرگی برای بلک باشد. نام مستعار.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا کویل بازخواهد گشت یا نه، اما گزارش دیگری می گوید که کویل در حال حاضر مشغول فیلمبرداری فصل سوم سریال The Witcher برای ایفای نقش گرالت است و بعید است که او این بار بتواند به آمریکا سفر کند. از طرفی در سریال صلح جو و فیلم Shazam که شاهد حضور پرافتخار سوپرمن بودیم، بازیگر دیگری در نقش این ابرقهرمان محبوب دی سی بازی کرد. به هر حال، ما فقط باید تا پانل دی سی در کامیک کان امسال سن دیگو صبر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید