شایعه: تاریخ عرضه Discord پلی استیشن مشخص شد


تام هندرسون همزمان با انتشار آپدیت در ماه مارس سال جاری، از پشتیبانی Discord برای دستگاه های پلی استیشن خبر داد. تحویل داده خواهد شد.

هفته گذشته تصاویری از نسخه پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 نرم افزار Dixword منتشر شد و حالا برخی منابع تاریخ عرضه را اعلام کرده اند. اخبار هفته گذشته برخی افراد را به این فکر انداخته که این ویژگی به زودی برای دستگاه های سونی در دسترس خواهد بود. اما منابع مختلف از جمله تام هندرسون، گزارشگر مشهور صنعت بازی، که قبلاً اخبار صحیحی را در مورد به روز رسانی های پلی استیشن 5 از جمله شماره گزارش کرده بود. 6.00، او معتقد است که Discord در به روز رسانی 7.00 در آن کنسول در دسترس خواهد بود.

به روز رسانی 6.50 کنسول نسل نهم سونی برای انتشار در 29 ژانویه 1401 (19 ژانویه 2023) برنامه ریزی شده بود. اما هیچ مدرکی مبنی بر عرضه Discord در این آپدیت وجود ندارد. همچنین آپدیت شماره 7.00 برای پلی استیشن 5 در تاریخ 17 اسفند 1401 (8 مارس 2023) منتشر خواهد شد و در صورت عدم تغییر برنامه سونی، شاهد اضافه شدن Discord به دستگاه ها در این آپدیت خواهیم بود.

هفته گذشته اعلام شد که قابلیت چت صوتی تنها بر روی پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود و نسخه پلی استیشن 4 تنها بازی مورد نظر شما را نشان می دهد. در ماه مه 2021، جیم رایان، مدیر عامل و رئیس سونی اینتراکتیو اینترتینمنت، همکاری بین دیسکورد و سونی را اعلام کرد: «تیم‌های ما با هم سخت در تلاش هستند تا Discord را به بازی و تجربه اجتماعی شما در شبکه پلی‌استیشن متصل کنند.

تصویر پس زمینه Discord

او افزود: «هدف ما این است که از اوایل سال آینده تجربیات Discord و PlayStation را در کنسول و موبایل به هم نزدیک کنیم و به دوستان، گروه‌ها و جوامع اجازه دهیم در حین بازی با هم سرگرم شوند و راحت‌تر با هم تعامل داشته باشند. برای ارائه این تجربیات به بازیکنان، Sony Interactive Entertainment سرمایه گذاری زیادی را به عنوان بخشی از سری Discord H انجام داده است.

از اولین گفتگوی ما با جیسون سیترون و استن ویسنیفسکی، خالقان دیسکورد، من از اشتیاق مادام العمر آنها به بازی و اشتیاق مشترک تیم ها برای گرد هم آوردن دوستان و جوامع به روش های جدید الهام گرفتم. توانمندسازی بازیکنان برای ایجاد جوامع و لذت بردن از تجربیات بازی مشترک هسته اصلی کار ما است. بنابراین ما بسیار هیجان‌زده هستیم که این سفر را با یکی از محبوب‌ترین خدمات ارتباطی در جهان آغاز کنیم.»

مدت زیادی از آن صحبت ها گذشته است و زمان انتشار بسیار بیشتر از آن چیزی است که رایان ادعا می کند. سونی در این مدت چیز زیادی در مورد این موضوع نگفته است. اما به نظر می رسد که به عرضه این قابلیت نزدیک شده ایم و کاربران می توانند از این سرویس محبوب بر روی کنسول پلی استیشن خود استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید