شبکه اجتماعی Viva Engage معرفی شد. تقلید مایکروسافت از فیس بوک!


چند سالی است که مایکروسافت توجه بیشتری به پلتفرم Viva و سرویس Teams داشته و سعی در ایجاد راه حل مناسب برای ارتباطات تجاری دارد. این شرکت قبلا شبکه اجتماعی Viva Engage را معرفی کرده است که شباهت زیادی به فیس بوک دارد.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

مایکروسافت 10 سال پیش شبکه اجتماعی Yammer را خرید و اکنون پلتفرم Viva Engage را بر اساس نقاط قوت آن شبکه ساخته است. این پلتفرم دارای ویژگی هایی مشابه فیس بوک است و شامل بخش استوری، پست مکالمه، ویدئو، تصاویر و حتی امکان ویرایش همزمان فایل های اکسل در جلسات کاری می باشد.

بیشتر بخوانید: نحوه حذف دائمی اکانت فیسبوک

شبکه اجتماعی Viva Engage

مایکروسافت همچنین ویژگی استوری را به Viva Engage اضافه کرد که شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و اسنپ چت مدت‌هاست که از آن برخوردار بودند. استوری های به اشتراک گذاشته شده در این پلتفرم حالتی مشابه اینستاگرام دارند.

شبکه اجتماعی Viva Engage معرفی شد.  تقلید مایکروسافت از فیس بوک!

Viva Engage به شما کمک می کند تا یک جامعه جدید در سازمان خود ایجاد کنید. همچنین با تلفیق با Teams و تمرکز بر روی شبکه های اجتماعی مشابه، پیشرفت کرده و موفقیت های بیشتری در این زمینه کسب می کند.

Excel Live یکی از ویژگی های دیگری است که Teams ارائه می دهد. این ویژگی به افراد حاضر در جلسه اجازه می‌دهد تا فایل‌های صفحه‌گسترده اکسل را فورا ویرایش کرده و تغییراتی در آن ایجاد کنند.

شبکه اجتماعی Viva Engage معرفی شد.  تقلید مایکروسافت از فیس بوک!

مایکروسافت این قابلیت را بر روی فریم ورک Fluid ساخته است و به کاربر این امکان را می دهد که بدون داشتن اکسل روی سیستم به تمامی امکانات این نرم افزار دسترسی داشته باشد. این قابلیت از مرداد ماه در اختیار کاربران این نرم افزار قرار می گیرد.

تیم های مایکروسافت ویژگی های دیگری مانند امکان اشتراک گذاری ویدیو در چت و یادداشت برداری از محتوای دیگران در جلسات را در اختیار کاربران قرار داده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد شبکه اجتماعی Viva Engage چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید