شبکه سینمای خانگی جایگزین تلویزیون/ کمبود بودجه منجر به افت کیفیت فیلم می شودمحمد فیلی بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایسکانیوز گفت: اخیرا با پروژه ای قرارداد بستم و فیلمبرداری به زودی آغاز می شود.

وی در خصوص علت کم کاری این روزها گفت: متاسفانه شرایط سینما و تلویزیون باعث کم کاری من شد.

بیشتر بخوانید:

فیلی ادامه داد: متأسفانه می بینیم که کیفیت کار پایین آمده و دلیل آن هم بودجه اندکی است که در اختیار تهیه کننده قرار می گیرد و او نیز تلاش می کند کار را به صورت فشرده انجام دهد، مثلاً پروژه ای که باید در مدت سه به پایان برسد. ماه در 2 ماه رو به پایان است که در نتیجه باعث خستگی عوامل و کاهش کیفیت کار می شود.

بازیگر این سریال زمانی گفت: اگر قرار است اثر خوبی تولید شود باید به کارگردان و تهیه کننده زمان کافی داده شود تا بتوانند در زمان مناسب کار خود را کنار هم بگذارند.

«عدم انجام این کار می تواند مردم را در تلویزیون عصبانی کند و آشتی دادن آنها بسیار دشوار است. از سوی دیگر می بینیم که شبکه سینمای خانگی توانسته مخاطبان بیشتری را جذب کند و جایگزین تلویزیون شود، زیرا در این شبکه زمان بیشتری برای انجام کارها صرف می شود و متن های بهتری برای ساخت سریال نوشته می شود که در نتیجه مردم نیز هستند. جذب آن شده است.

بازیگر سریال مختارنامه در پایان تاکید کرد: ساخت یک فیلم خوب به بودجه و زمان مناسب نیاز دارد و بهتر است کارکنان این موضوع را در نظر داشته باشند تا مخاطب را از تلویزیون منحرف نکنند. دیگر اینطور نیست که محدودیت شبکه ای داشته باشیم، مردم دست به انتخاب بیشتری می زنند و در نتیجه به شبکه های برون مرزی روی می آورند.

به گزارش ایسکانیوز، محمد فیلی در 21 فروردین 1359 در شیراز به دنیا آمد. از معروف ترین نقش های تلویزیونی که او تاکنون بازی کرده است می توان به نسیم بای و باسیم بای در سریال روزی روزگاری، ماموش در سریال تفنگ سرپر و نقش شمر بن دی الجوشن در سریال مختارنامه اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید