شرایط پرداخت وام 300 میلیونی با سود 1 درصد


طرح حرکت نام طرح بانک رفاه است که در آن افراد واقعی می توانند 300 میلیون وام با سود 1 درصد و اشخاص حقوقی می توانند تا سقف یک میلیارد تومان وام دریافت کنند.

نوامبر تتر

تمامی افراد اعم از کارگران، کارمندان، مشاغل و شرکت ها می توانند از این طرح که اخیرا توسط بانک رفاه ارائه شده است استفاده کنند. میزان تسهیلات در نظر گرفته شده توسط بانک رفاه برای اشخاص حقیقی 300 میلیون تومان و برای اشخاص حقوقی تا سقف 300 میلیون تومان است. 1 میلیارد تومان با سود 1 تا 17 درصد.

البته نرخ سود بر اساس نسبت متوسط ​​و نوع حساب افراد، مدت سپرده و مدت بازپرداخت بین 1 تا 17 درصد تعیین می شود. برای اخذ تسهیلاتی که بانک رفاه مشخص کرد طرح حرکت همانطور که گفته شد، سپرده ای که بین 6 تا 9 ماه گردش مالی در حساب داشته باشد الزامی است.

همچنین برای دریافت این تسهیلات، وام گیرنده یا ضامن ها نباید از هیچ یک از بانک های کشور معوقه داشته باشند. بازپرداخت این وام 36 ماهه است و سود آن بین 1 تا 17 درصد نسبت به مدت سپرده گذاری تعیین می شود.

بیشتر بخوانید: میزان وام نظامی در سال 1401، شرایط و نحوه اخذ آن مشخص شد

شرایط پرداخت وام 300 میلیونی

دریافت می کنم وام فوری 200 میلیونی شما باید سپرده اعتباری قرض الحسنه با حداقل سپرده 6 ماهه در یکی از شعب بانک مهر داشته باشید. مدت بازپرداخت وام 60 ماهه با سود 4 درصد می باشد. البته اخذ این وام نیاز به ضامن رسمی دارد و بازپرداخت آن بستگی به بودجه شعب و ابلاغی که از بانک مرکزی دریافت می کنند دارد.

مبلغ اقساط با توجه به بازپرداخت و کارمزد 4 درصد 3 میلیون و 333 هزار و 333 تومان خواهد بود که در نهایت به 200 میلیون و 100 هزار تومان می رسد.

شرایط پرداخت وام 300 میلیونی با سود 1 درصد
شرایط پرداخت وام 300 میلیونی با سود 1 درصد

بانک کشاورزی با توجه به توجه ویژه به پرورش ماهی در قفس، تسهیلات این گونه فعالیت ها را در اولویت پرداخت وام قرار داده است. وام شیلا کارت شامل افرادی می شود که در زمینه شیلات و آبزی پروری فعالیت می کنند. مبلغ این وام 200 میلیون تومان با سود 12 درصد است. البته افرادی که خواهان این وام هستند می توانند مبلغ بیشتری را درخواست کنند که سود بیشتری خواهد داشت.

یکی از مشکلات اساسی در گرفتن وام گرفتن ضامن معتبر توسط بانک است. بنابراین بسیاری از افراد به دلیل پیدا نکردن ضامن از گرفتن وام خودداری می کنند.

بانک ها ضامن معتبر، وثیقه ملکی یا سپرده ضمانت بانکی را برای پرداخت به وام گیرنده ارائه می کنند که مشکلاتی را برای مردم ایجاد می کند.

در همین راستا بانک مرکزی دستورالعملی را به بانک ها ابلاغ کرده است که مردم می توانند از سهام بانکی خود به عنوان ضامن استفاده کنند. افراد می توانند برای دریافت وام بدون وثیقه در بانک ملی، مهر ایران و رسالت، سهم خود را به عنوان وثیقه در وام مسکن بانک بگذارند. مصطفی کریموفا، مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی در این خصوص در توییتی نوشت:

با ابلاغ و اجرای دستورالعمل بانک مرکزی، مراسم افتتاحیه سامانه الکترونیکی وثیقه در سازمان بورس برگزار شد.

وی همچنین افزود: با رونمایی از فاز اول طرح احراز هویت هوشمند دارایی های الکترونیکی، مردم می توانند از سهام بازار سرمایه خود به عنوان وثیقه در سه بانک ملی، بانک رسالت و بانک مهر ایران برای دریافت وام، تسهیلات و بانک استفاده کنند. تضمین می کند.» در توییت دیروز وفا قمر خواندیم:

با ابلاغ و اجرای دستورالعمل بانک مرکزی، مراسم افتتاحیه سامانه الکترونیکی وثیقه در سازمان بورس امروز برگزار می شود.

شرایط پرداخت وام 300 میلیونی با سود 1 درصد
شرایط پرداخت وام 300 میلیونی با سود 1 درصد

وی ادامه داد: با رونمایی از فاز اول طرح تأیید دارایی های الکترونیکی هوشمند، مردم می توانند از سهام بازار سرمایه خود به عنوان وثیقه برای دریافت وام، تسهیلات و ضمانت نامه بانکی استفاده کنند. دستورالعمل پرداخت تسهیلات خرد با وثیقه های مختلف به تمام شعب بانک ها در کره.

شرایط پرداخت وام 300 میلیون تومانی

طرح دیگری با نام ویژه متخصصان وجود دارد که تمامی پزشکان، بازرگانان و سایر شرکت هایی که مشتری بانک ملت هستند می توانند 300 میلیون تومان وام دریافت کنند. همچنین مبلغ به ظرفیت بازپرداخت افراد مختلف بستگی دارد.

افراد برای دریافت این وام باید دارای حساب جاری یا در یکی از شعب بانک ملت باشند. سود این وام 18 درصد با بازپرداخت 60 ماهه می باشد. برای دریافت این وام سند مالکیت به عنوان وثیقه الزامی است. مشاغل نیز می توانند با ارائه پروانه کسب یا پروانه کسب معتبر نسبت به دریافت اعتبار اقدام کنند. در این وام تا زمانی که تمام اقساط پرداخت نشده و مردم بتوانند از سپرده خود استفاده کنند، سپرده وام گیرنده مسدود نمی شود.

شرایط پرداخت وام 300 میلیونی با سود 1 درصد
شرایط پرداخت وام 300 میلیونی با سود 1 درصد

مبلغ 7 میلیون و 618 هزار و 28 تومان هر ماه به عنوان پرداخت اقساط این وام در نظر گرفته شده است و کل بازپرداخت وام 445 میلیون و 610 هزار تومان خواهد بود که 157 میلیون و 81 هزار و 694 تومان سود این وام است. .

این در حالی است که بانک تجارت در طرحی به نام «مهر زوج» به زوج هایی که برای خرید کالا با بی پولی مواجه هستند وام 30 میلیون تومانی می دهد. این وام برای خرید کالاهای بادوام برای جهیزیه در نظر گرفته شده است.

جفت برای دریافت وام 30 میلیونی از طرح اردیبهشتباید حساب سپرده وام نزد بانک تجارت داشته باشند. این افراد پس از دریافت وام می توانند به فروشگاه های مورد تایید بانک تجارت مراجعه و خرید کنند. بازپرداخت این وام 36 ماهه با سود 15 درصد است.

فروشگاه های مورد تایید بانک در این طرح پاکشوما و ای-چویس می باشد که وام گیرنده باید رسید خرید را در شعبه مورد نظر ارائه دهد. ارائه ضامن رسمی برای دریافت 30 میلیون وام مورد نیاز E.

مبلغ اقساط ماهانه با احتساب دوره بازپرداخت، سود و اصل وام یک میلیون و 39 هزار و 960 هزار تومان است. کل سود وام و تسهیلات در پایان 36 ماهه 37 میلیون و 838 هزار و 555 تومان خواهد بود که 7 میلیون و 437 هزار و 555 تومان سود تسهیلات است.

برای افرادی که مشتریان بانک آینده هستند، تسهیلات 5000 تومانی نیز در نظر گرفته شده است 50 میلیون تومانتحت عنوان طرح نوسازی که به دارندگان سپرده بلندمدت بانک آینده تعلق می گیرد.

بازپرداخت این وام بین 12 تا 36 اردیبهشت ماه متغیر است و میزان اقساط آن نیز متفاوت خواهد بود. در این وام دو نوع ضمانت انسداد سپرده و ضامن رسمی برای این تسهیلات وجود دارد. این اعتبار را می توان در فروشگاه هایی که مورد تایید بانک احتمالی هستند استفاده کرد. ضمناً پرداخت هزینه های جانبی تشکیل پرونده و تایید آن بر عهده مشتری خواهد بود.

شرایط پرداخت وام 300 میلیونی با سود 1 درصد
شرایط پرداخت وام 300 میلیونی با سود 1 درصد

مبلغ اقساط ماهانه 4 میلیون و 442 هزار و 439 هزار تومان با نرخ سود 12 درصد و مدت بازپرداخت 12 ماهه خواهد بود. در پایان پرداخت اقساط سود دریافتی 3 میلیون و 309 هزار و 273 تومان خواهد بود.

افرادی که دارای حساب بلند مدت در بانک گردشگری هستند می توانند اقدام کنند500 میلیون تسهیلات یک طرح “6 در 4” بسازید. نرخ سود این وام 4 درصد با بازپرداخت 60 ماهه است. مبلغ این وام با توجه به گردش حساب و میزان سپرده افراد متفاوت خواهد بود. ضمانت اصلی در نظر گرفته شده برای این وام مسدود شدن حساب خواهد بود. یعنی حساب بانکی مشتری تا پایان پرداخت اقساط مسدود می شود. نکته قابل توجه این است که در لحظه انسداد سپرده 6 درصد سود تعلق می گیرد.

در صورت اخذ حداکثر مبلغ وام، مبلغ اقساط بسته به بازپرداخت و سود 9 میلیون و 208 هزار و 261 تومان خواهد بود. مبلغ کل تسهیلات و سود آن 551 میلیون و 33 هزار و 333 تومان خواهد بود که 52 میلیون و 459 هزار و 662 تومان سود تسهیلات پایان اقساط است.

وام بازگشایی از دیگر وام هایی است که افراد می توانند با توجه به نیاز خود دریافت کنند. وام های ساختمانی به دو صورت قرض الحسنه و جعاله است. سقف تسهیلات قرض الحسنه 2 میلیون تومان است که مردم می توانند با چنگ زدن 30 گرم طلای زینتی به دست آورند. حداکثر مدت بازپرداخت وام قرض الحسنه کارگشایی در یک قسط طی یک سال تعیین می شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد شرایط پرداخت وام 300 میلیونی با سود 1 درصد چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید