شناسایی کارگردان کاپیتان آمریکا 4


مارول استودیوز اخیرا جولیوس اونا کارگردان The Cloverfield Paradox را برای کارگردانی کاپیتان آمریکا 4 استخدام کرده است.

پس از پخش The Falcon and the Winter Soldier در ماه مه گذشته، مشخص شد که کاپیتان آمریکا 4 در دست ساخت است. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونکارگردانی این فیلم ابرقهرمانی تنظیم شده است. جولیوس آنهاکارگردان نیجریه ای-آمریکایی کارگردانی کاپیتان آمریکا 4 را بر عهده دارد. او بیشتر به خاطر کارگردانی The Cloverfield Paradox و همچنین کارگردانی Luce شناخته شده است.

جولیوس آنها

آنتونی مکی، بازیگر نقش سم ویلسون، در کاپیتان آمریکا 4 بازخواهد گشت تا نقش کاپیتان آمریکای جدید را در دنیای سینمایی مارول بازی کند، اما بازگشت سباستین استن، بازیگر نقش باکی بارنز، هنوز مشخص نیست. مالکوم اسپلمندوش و راهرو باران موسمینویسنده سریال فالکون و سرباز زمستانی، مسئولیت نوشتن فیلمنامه کاپیتان آمریکا 4 را بر عهده دارد.

همچنین در این مرحله نام فیلم جدید کاپیتان آمریکا مشخص نیست و نمی دانیم ماجراجویی بعدی سم ویلسون به چه سمتی خواهد رفت. همچنین، هنوز تاریخ اکران یا زمان شروع فیلمبرداری Captain America 4 وجود ندارد، اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اطلاعات بیشتری در پنل استودیو مارول در کامیک-کان امسال سن دیگو منتشر شود. رویدادی که در اوایل مرداد ماه در این پنل برگزار می شود.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده از دنیای سینمایی مارول

مکی اولین بار در فیلم Captain America: The Winter Soldier نقش شاهین را بازی کرد و در پایان فیلم The Falcon and the Winter Soldier به عنوان کاپیتان آمریکای جدید دنیای سینمایی مارول معرفی شد. پیش از این، ددلاین گزارش داده بود که کریس ایوانز می‌تواند نقش خود را به عنوان کاپیتان آمریکا در یکی از پروژه‌های آینده دنیای سینمایی مارول بازی کند، و اگرچه استودیو مارول و ایوانز این موضوع را رد کرده‌اند، باید دید که آیا او در فیلم کاپیتان آمریکا ظاهر خواهد شد یا خیر. انجام 4 یا نه؟

دیدگاهتان را بنویسید