شهادت یک تکاور نیروی انتظامی در زاهدان


معاون خدمات اجتماعی و انتظامی سیستان و بلوچستان از شهادت یکی از عوامل لشکر گشت استان به نام جان برکف بر اثر زیر گرفتن شلیک خودرو و برخورد شدید در یکی از ورودی ها خبر داد. شهرستان زاهدان.

علی رحیمی بیان کرد: به منظور تامین امنیت، کاهش جرایم، حفظ آرامش مراسمات مذهبی پیش رو و جلوگیری از هرگونه فعالیت گروه های متخاصم در مرکز استان، طرح کنترل مبادی ورودی شهر زاهدان به صورت روزانه اجرا شده است. بر اساس دستور تکاوران پلیس استان.

وی گفت: در این راستا ساعت 23 شب گذشته اکیپی از عوامل جان برکف یگان تکاوری 106 پلیس آگاهی استان با رعایت تمامی نکات ایمنی و ایمنی، تردد خودروهای عبوری در ورودی شهر زاهدان را کنترل کردند. توسط هش پژو پارس بدون توجه به علائم هشدار دهنده پلیس با سرعتی سرسام آور وارد پاسگاه ماموران می شود.

معاون اجتماعی و انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: خودروی ضارب پس از برخورد با موانع به یکی از ماموران حاضر در محل به نام استواریکم مهدی کامور استان برخورد کرد. دست داد و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

رحیمی با تبریک و تسلیت شهادت این افسر پلیس جان برکاف خاطرنشان کرد: با اقدام به موقع سایر ماموران پلیس حاضر در محل بلافاصله خودروی ضارب متوقف و راننده 19 ساله آن نیز بازداشت شد.

دیدگاهتان را بنویسید