شکایت آنجلینا جولی از برد پیت; اتهام آزار و اذیت بازیگر معروف و فرزندانش!


شکایت آنجلینا جولی از برد پیت همچنین ثبت شده است که این بازیگر مشهور هالیوود مدعی است که برد پیت به فرزندانش آسیب جسمی وارد کرده است.

آنجلینا جولی اخیرا و در طول یک پرونده حقوقی جدید او ادعا می کند که شوهر سابقش برد پیت در سال 2016 در جریان یک دعوا به او و فرزندانش آسیب فیزیکی وارد کرده است.

گروه های هارون

بیشتر بخوانید: طرح مصادره اموال افراد مشهور را فعال کردند!

شکایت آنجلینا جولی از برد پیت

داستان از آنجا شروع می شود که برد پیت از آنجلینا جولی به خاطر خانه ای که زمانی با هم داشتند شکایت می کند. جولی همچنین یک شکایت متقابل جدید ارائه کرد که مربوط به درگیری این دو در یک هواپیمای شخصی در سال 2016 خانم جولی مدعی است که برد پیت با استفاده از فحش و ناسزا به او و فرزندانش تجاوز کرده است.

این شکایت همچنین ادعا می‌کند که برد پیت تلاش کرد جولی را متقاعد کند تا قراردادی امضا کند عدم افشای اطلاعات برای آزار جسمی و روحی خارج از دادگاه. جولی همچنین اظهار داشت که رفتار پرخاشگرانه برد پیت قبل از ورود خانواده به فرودگاه آغاز شد و پیت با یکی از فرزندان آنها قرار ملاقات داشته است.

شکایت آنجلینا جولی از برد پیت;  اتهام آزار و اذیت بازیگر معروف و فرزندانش!
آنجلینا جولی و برد پیت در حال دعوا هستند

بعداً وقتی جولی از فرزندش در مورد ماجرا سؤال می کند، پیت او را به احترام بیش از حد به بچه ها متهم می کند و اینجاست که کودک از مادر دفاع می کند که منجر به درگیری فیزیکی می شود.

اساساً، دعوای حقوقی این زوج از زمانی آغاز شد که آنجلینا جولی متهم به تلاش برای فروش 50 درصد سهام خود در برد پیت بدون اطلاع همسرش شد. عمارت فرانسوی 163 میلیون دلار فروختن

این خانه چهار هزار متر مربع این دو بازیگر که در منطقه کورش در جنوب فرانسه واقع شده است، در سال 2014 در یک مراسم خصوصی با هم ازدواج کردند. برد پیت و آنجلینا جولی قبلاً به ترتیب 60 و 40 درصد از این خانه 162 میلیون دلاری را در اختیار داشتند، اما سه سال پیش جدایی آنها در برد پیت در سال 2016 10 درصد از سهام خود را به همسرش واگذار کرد. به هر دو اجازه می دهد تا سهمی معادل 50% داشته باشند و در صورت اجازه طرف مقابل، با فروش سهام خود موافقت کنند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید