شکستن رکورد بیشترین ترس از جامپ در یک سریال ترسناک توسط The Midnight Club


کلوب نیمه شب نتفلیکس رکورد بیشترین ترس از جامپ در یک قسمت از یک سریال ترسناک را شکست.

سریال Midnight Club روز گذشته در نتفلیکس با نظر نسبتا مثبت منتقدان پخش شد، اما طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این سریال ترسناک رکورد جالبی را شکست. سریال «باشگاه نیمه‌نیت» در یکی از قسمت‌های یک سریال ترسناک موفق شد رکورد بیشترین پرش‌های ترسناک را بشکند و نام خود را در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت کند.

مایک فلانگان، تهیه کننده سریال هایی چون سریال The Haunting of Hill House، سریال The Haunting of Bly Manor و سریال Midnight Mass به همراه کارگردان فیلم Doctor Sleep ساخت سریال The Midnight Club با بازی لیا فانگ را بر عهده دارند. فلانگان در واکنش به شکستن این رکورد در حالی که از این موضوع هیجان زده بود گفت:

من در طول زندگی حرفه‌ای‌ام به ترس‌های پرش به‌عنوان یک مفهوم فکر می‌کردم و می‌خواستم مطمئن شوم که بخشی از من، برنامه، نتفلیکس و هر کسی که بخشی از نمایش بود، باشد. “اکنون من نام خود را در کتاب رکوردهای جهانی گینس برای ترس از پرش ثبت کرده ام.”

سریال باشگاه نیمه شب

ایمان بنسون، آدیا، ایگبی ریگنی، روث کید، آیا فوروکاوا، آنارا سایمون، ویلیام کریس سامپتر، سوریان ساپوتا، هدر لانگنکمپ، زک ​​گیلفورد، سامانتا اسلویان، لارسن تامپسون، ویلیام بی دیویس، پاتریشیا دریک، مت بیدل و کریستال بالینت، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال باشگاه نیمه شب حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. Midnight Club محصول 1373 و از جمله آثار معروف کریستوفر پایک خوب.

ماجراهای کتاب درباره گروهی از نوجوانان است که تصمیم می گیرند هر شب دور هم جمع شوند و داستان های ترسناکی برای یکدیگر تعریف کنند. بالاخره به هم قول می دهند که هر که زودتر بمیرد پیامی از آن دنیا برای دیگران خواهد فرستاد. فلانگان حداقل دو قسمت اول The Midnight Club را کارگردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید