شکی نیست که Obsidian علاقه مند به ساخت یک بازی جدید Fallout است


Fergus Erkhart، مدیرعامل استودیو Obsidian می گوید که تیم سازنده بازی بدون شک از ورود دیگری به دنیای سری بازی های Fallout استقبال می کند.

از آنجایی که مایکروسافت مالک Bethesda و Obsidian است، طرفداران Fallout: New Vegas بارها در مورد احتمال یک بازی Fallout جدید از Obsidian Studios صحبت کرده اند. حتی چند وقت پیش جف گراب وی خبر داد که مذاکرات اولیه در این راستا نیز پشت صحنه بوده است. اکنون مدیر عامل Obsidian می گوید هیچ شکی در علاقه جدی این استودیو به ساخت یک بازی جدید Fallout وجود ندارد.

بر اساس آخرین اخبار بازی و بر اساس مصاحبه ای که به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد بازی Fallout با فرگوس ارهارت او به عنوان مدیرعامل استودیو Obsidian گفت: «اگر فرصتی برای ساخت یک بازی Fallout دیگر پیدا کنیم، این کار را خواهیم کرد.

لوگوی استودیوی سرگرمی Obsidian

ارهارت ادامه داد: “شکی نیست که آیا ما این کار را انجام خواهیم داد یا نه.” تنها سوال این است که آیا این فرصت خودش را نشان خواهد داد؟ من [قبلا] من حدود یک سال بیشتر را در Interplay گذراندم زیرا می‌خواستم روی Fallout کار کنم. من عاشق Fallout هستم.

اینترپلی انترتینمنت که قبلا با نام Interplay Productions شناخته می شد، سازنده سری بازی های Fallout است. Bethesda در سال 2007 Fallout را تصاحب کرد و ارکهارت قبل از تاسیس Obsidian به خاطر کار قابل توجه خود در تیم Interplay شناخته شد.

بر اساس گفتگوها تاد هاوارد می دانیم که Bethesda در حال حاضر روی بازی Starfield متمرکز شده است و سپس تمرکز اصلی تیم روی The Elder Scrolls 6 خواهد بود. آیا بازی ویدیویی Fallout دیگری از Obsidian Entertainment وجود خواهد داشت تا اینکه بالاخره بعد از سال ها Fallout جدید Bethesda Softworks را ببینیم؟

دیدگاهتان را بنویسید