صحنه احساسی قسمت هشتم سریال خانواده اژدها در فیلمنامه نبود


سازندگان سریال House of the Dragon می گویند که صحنه مهم و احساسی قسمت هشتم این سریال جزو فیلمنامه نبوده است.

مقاله مرتبط:

صبح دوشنبه این هفته بود که قسمت هشتم پخش شد سریال «خانه اژدها» از شبکه HBO پخش شد و این قسمت مورد توجه منتقدان و بینندگان قرار گرفت. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناطلاعات جالبی درباره یکی از صحنه های مهم و احساسی این قسمت از سریال خانواده اژدها منتشر شده است. ادامه این خبر بخش مهمی از داستان و اتفاقات قسمت هشتم سریال خانه اژدها را فاش می کند و اگر این سریال را ندیده اید، ادامه مطلب را نخوانید.

در حین قسمت هشتم در سریال خانه اژدها، شاه ویسریس را دیدیم که سعی می‌کند روی تخت بنشیند و از دخترش رینیرا محافظت کند، اما تاج او سقوط می‌کند و برادرش دیمون آن را برمی‌دارد و دوباره روی سر ویسریس می‌گذارد. این صحنه به قدری تکان دهنده، احساسی و تاثیرگذار توصیف شده که از آن به عنوان یکی از بهترین یا حتی بهترین صحنه های مجموعه خانواده اژدها یاد می شود. حالا مشخصا این صحنه از ابتدا در فیلمنامه نبود.

شخصیت های سریال خانه اژدها

گیتا پاتیلکارگردان قسمت هشتم سریال House of the Dragon در مصاحبه با اینترتینمنت ویکلی تایید کرد که این صحنه به طور تصادفی فیلمبرداری شده و در فیلمنامه نبوده است. پاتل گفت: “فکر می کنم در حین تمرین روز اول فیلمبرداری قسمت 8، تاج از سر پدی افتاد و مت آن را برداشت و ما بدون وقفه یا توقف فیلمبرداری ادامه دادیم. در این لحظه نکته مهمی دیده شد. ما سه نفر دور هم جمع شدیم و آنها گفتند که این یک نقطه عطف در رابطه ما بود و ما آن را احساس کردیم. سپس یک لحظه سکوت کردیم.»

پاتل افزود: «از اینکه تاج به طور تصادفی سقوط کرد بسیار خوشحال و سپاسگزارم. چون حداقل برای من لحظه سنگین و نقطه عطفی برای خط داستانی بود که در قسمت آزمایشی شروع شد. داستانی که در آن دیمون اولین نفر بعد از تاج‌گذاری برادرش بود و حالا آن را دوباره روی سر برادرش می‌گذارد و مثل این است که می‌گوید من به تو کمک می‌کنم تاج و تختت را پس بگیری.»

قسمت نهم سریال خانه اژدها صبح دوشنبه هفته آینده پخش می شود که طبق برنامه های سریال قسمت مهم و حساسی برای سریال خواهد بود. خانواده اژدها برای فصل دوم تمدید شد.

دیدگاهتان را بنویسید