صداپیشگان انیمیشن دنیای عجیب دیزنی را مشخص کرد


والت دیزنی رسما فهرست صداپیشگان فیلم دنیای عجیب را منتشر کرد که جیک جیلنهال و لوسی لیو در آن حضور دارند.

چندی پیش دیزنی اولین تریلر انیمیشن دنیای عجیب را منتشر کرد و اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، لیست صداپیشگان این انیمیشن منتشر شد. همانطور که دیزنی قبلا اعلام کرده بود، جیک جیلنهالبازیگر نامزد اسکار برای بازی در کوه بروکبک و بازیگر مرد عنکبوتی: دور از خانه، صداپیشگی شخصیت سورچر کی در انیمیشن دنیای عجیب را بر عهده داشت.

دنیس کواید با تجربه در روز پس از فردا به عنوان یکی دیگر از بازیکنان کلیدی، سیب سفید جوان با بازی در «بیا» در نقش ایتون کی، گابریل اتحادیه با داستان بازی در فیلم پسران بد 2 در نقش دانش آموزان کلیدی و لوسی لئو با تجربه در چارلی مال به عنوان فرشتگان، بازیگران دیگری نیز هستند که در انیمیشن دنیای عجیب به عنوان صداپیشه بازی کرده اند.

این انیمیشن اکشن ماجراجویی اصلی از مجلات پالپ یا زرد و داستان های معروف نیمه اول قرن بیستم الهام گرفته شده است. در انیمیشن دنیای عجیب ما به اعماق سرزمینی ناشناخته و خطرناک سفر خواهیم کرد، جایی که موجودات خارق العاده ای در انتظار خانواده کلیدی افسانه ای هستند. خانواده ای از محققان که اختلافاتشان آخرین و مهمترین ماموریتشان را تهدید می کند.

اکران انیمیشن «دنیای عجیب» برای 23 نوامبر (2 آذر) برنامه ریزی شده است. دن هال، کارگردان انیمیشن Big Hero 6، دستیار کارگردان انیمیشن Moana و کارگردان انیمیشن Raya and the Last Dragon، کارگردانی انیمیشن دنیای عجیب را بر عهده دارد. هم دوستت دارمنویسنده انیمیشن Paradise and the Last Dragon وظیفه نگارش فیلمنامه انیمیشن جدید دیزنی را بر عهده داشت.

دیدگاهتان را بنویسید