طبقه متوسط ​​بعد از چند سال صاحب خانه می شود؟


دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به اینکه تا 10 سال گذشته امید به خانه نشینی برای مردم…

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به اینکه تا 10 سال گذشته انتظار خانه دار شدن 25 سال بود، اما امروز این رقم برای طبقه متوسط ​​کشور به 74 سال رسیده است، گفت: مشکل مسکن در کشور ما فراتر از آن چیزی است که به کمبود عرضه محدود می شود.

تسنیم نوشت: محمدرضا بهنر در نشست ملی خانه سازان و خانه سازان حرفه ای با اشاره به اینکه منطقه یزد استثنایی و منحصر به فرد است، اظهار داشت: سرعت تولید علم در دنیا سرسام آور شده است و در عصر کنونی علم هر روز دو برابر می شود. دو سال.

وی با بیان اینکه عدم حرکت با این سرعت پیشرفت علم بشری چرخه پیشرفت را دور می کند، گفت: یکی از مشکلاتی که امروزه در رابطه با واحدهای تولیدی مطرح می شود بحث سرمایه در گردش است در حالی که مشکل با واحدهای تولیدی ما امروز سرمایه در گردش نیستند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین کشور ادامه داد: بسیاری از واحدهای تولیدی با سرمایه در گردش در اختیار خود اقدام به تولید کالا می کنند و در انبار نگهداری می کنند اما مشتری ندارند زیرا کالاهایشان به دلیل کیفیت پایین مشتری ندارد.

بهنار تصریح کرد: واحد تولیدی که کالای باکیفیت تولید می کند، به هیچ وجه نیاز به سرمایه در گردش ندارد، زیرا به دلیل کیفیت بالای خدمات، مشتریان کالا را پیش خرید کرده و برای دریافت آن صف می کشند.

وی افزود: مشکل دیگر این است که امروز کارخانه ای راه اندازی می کنیم و در نظر داریم تا چند سال آینده آن را راه اندازی کنیم تا اینکه امسال دنیا اصلاً به این محصول نیاز نداشته باشد و باعث از کار افتادن آن شود.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین کشور ادامه داد: واحدهای تولیدی قبل از سرمایه گذاری باید آینده پژوهی های لازم را انجام دهند و نسبت به بهبود شرایط اقدام کنند. البته شرایط آینده نزدیک جهان در زمینه های تولیدی، تجاری و صنعتی با شرایط کنونی بسیار متفاوت است.

بهنار تاکید کرد: یکی از مهم ترین مسائل مربوط به پیشرفت علم در دنیا این است که داده ها، اطلاعات و داده ها سلیقه و شرایط کشورهای جهان را این داده ها تعیین می کند.

وی با اشاره به اینکه تا 10 سال گذشته انتظار خانه دار شدن 25 سال بود، اما امروز این رقم برای طبقه متوسط ​​کشور به 74 سال رسیده است، گفت: مشکل مسکن در کشور ما بیش از این است که در نظر بگیریم. محدود به کمبود عرضه است.”

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین کشور با تاکید بر اینکه آینده پژوهی در رابطه با مسکن مورد نیاز جامعه بسیار حائز اهمیت است، گفت: امروز باید بدانیم در چند سال آینده نیازهای عمومی ما چیست و چگونه می توانند استفاده کنند. این مسکن

بهنار یکی از مشکلات اساسی کشور را پرداخت تمام صندوق های دستمزدی دانست و گفت: با این سرمایه، امکانات و جمعیت، طبیعتا کشور ما بین 700 تا 800 هزار نفر کارمند اداره می شود، اما اکنون کشور ما 5 میلیون کارمند دارد. و به 4 میلیون بازنشسته حقوق پرداخت کرد.

وی از مهندسان کشور خواست با بررسی دقیق نیازهای نسل آینده کشور و ارائه برنامه های مناسب در عرصه های مختلف زندگی بر اساس توسعه فناوری.

دیدگاهتان را بنویسید