طراح اصلی The Last of Us Part I تفاوت بین بازسازی و نسخه قدیمی را توضیح می دهد


یکی از اعضای ارشد استودیوی بازی سازی Naughty Dog اعلام کرده است که The Last of Us: Part I برای سونی پلی استیشن 5 با نسخه 2013 The Last of Us قابل مقایسه نیست.

جاناتان بنینز او به عنوان یک طراح ارشد بافت محیطی که در Naughty Dog کار می کند، در پاسخ به سوال یکی از کاربران در مورد گیم پلی بازی The Last of Us Part I، گفت که این بازسازی اصلا با نسخه PS3 بازی The Last of Us قابل مقایسه نیست.

بنینز در ادامه خاطرنشان کرد که انتقاد از عدم توسعه گیم پلی از سوی افرادی است که هنوز کنترلر را انتخاب نکرده اند و The Last of Us: Part I را تجربه نکرده اند. این نشان می دهد که بازسازی پلی استیشن The Last of Us 5 به گیمرها می دهد. احساسی متفاوت در مقایسه با نسخه 2013.

او توضیح داد که Nuttydog قرار نبود مکانیسم انحراف را به The Last of Us Part I اضافه کند و بنابراین این کار را نکرد. این مکانیزم در بازی The Last of Us Part II توجه بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کرد، اما حضور آن در The Last of Us Part I اساساً جریان مبارزات بازی را مختل می کند. زیرا محیط های اولین Last of Ace برای پشتیبانی از این مکانیسم طراحی نشده بودند.

بیمارستان فایرفلای در آخرین بازی ما

پاسخ کامل جاناتان بنیس به این مرد را در زیر می توانید بخوانید. پیام او خطاب به افرادی بود که می گویند گیم پلی بازی The Last of Us: Part I از نسخه قدیمی تکامل نیافته است. «مردم از بازی با تماشای یک ویدیو شکایت دارند، اما هیچ کس در واقع دست خود را روی کنترلر قرار نداده است. با تجربه هر دو نسخه [متوجه می‌شوید] که هیچ مقایسه ای بین نسخه پلی استیشن 3 و پلی استیشن 5 وجود ندارد (قابل مقایسه نیست). همچنین مکانیسم مستعد به راحتی می تواند فضای بازی و مبارزات را خراب کند. زیرا آنها برای شروع به این شکل ساخته نشده بودند.

در توییتی جداگانه، Naughty Dog، طراح محیط اصلی، گفت که قبل از اینکه سازندگان آماده نمایش The Last of Us: Part I باشند، دیدن اطلاعات درز گیم پلی دشوار بود. به خصوص از آنجایی که مشخص شد محتوای فاش شده دارای وضوح پایین، درجه بندی رنگ بهم ریخته و فاقد HDR است. اندکی پس از فاش شدن چند ویدیوی کوتاه، Nuttydog در یک دمو رسمی 10 دقیقه ای نگاهی عمیق به گیم پلی و توسعه بازی انداخت تا بازیکنان بتوانند واقعاً پیشرفت TLoU Part I را ببینند.

کلیکر در بازی The Last of Us Part 1 توسط استودیو Naughty Dog برای سونی پلی استیشن 5

پیش از این، توسعه‌دهنده دیگری که قبلاً روی بازسازی The Last of Us کار کرده بود، به ادعای برخی افراد مبنی بر اینکه Naughty Dog قصد دارد از این بازسازی درآمد کسب کند، واکنش نشان داد. آن شخص رابرت موریسون بود که در حال حاضر در استودیو Bend سونی کار می کند. او در مورد آن گفت: «این در واقع دقیق‌ترین پروژه‌ای است که من تا به حال دیده‌ام یا در تمام حرفه‌ام در آن شرکت داشته‌ام. این اثر دارای بالاترین سطح ممکن از دقت و توجه به جزئیات است.”

بازی The Last of Us Part 1 قرار است در تاریخ ۱۱ سپتامبر (۲ شهریور) سال جاری برای پلی استیشن ۵ منتشر شود.

شما می توانید نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید